Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Supinált cipőt írhatnak fel?

Supinált cipőt írhatnak fel?

Figyelt kérdés

Most voltunk az ordtopédián és azt mondta a doki, hogy szupinált cipőt vegyünk neki. (eléggé nemtörödöm doki volt)

Az aszisztensnő kérdezte a dokitól, hogy nem írjuk fel?

És nem írták fel. Amúgy van rá lehetőség? Úgy mennyibe kerül és hol lehet kiváltani?


2012. márc. 30. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm fia is most volt az ortopédián, mert befelé dől a gyerek bokája. Normál cipőre tesznek sarokemelőt, vagy pedig olyan cipőt kell venni neki. Nekik azt mondta a doki, 4-5 évesen ha nem javul akkor ír fel neki gyógycipőt, amit méretre készítenek neki. Annó mamàmnak csináltak gyógycipőt, de úgy is valami 10.000 Ft- ba került.
2012. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. A Szamosnak nagyon szép supinált cipői vannak. Nekünk is ezt ajánlották a kicsinek.

Mi 9900ftért vettük boltba.

Nézd meg a weboldalát. van még supinált cipője a Dr. Leonak is. Barátnőm kisfiának felírták...kb. 1500ftal fizettek kevesebbet mint mi. De nekem a Szamos cipők nagyon nagyon szépek. :)

2012. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Supinált cipőt nem írnak fel, azt lehet venni Salus, Supy, Supi+...stb. A csináltatott cipő az lúdtalpbetétes, nekünk receptre is 18000Ft volt és had ne mondjam 3 hónap kellett, hogy belenőljön a fiam lába, mert akkorára csinálták! A Salust olyan 8-9000Ft körül már lehet venni!
2012. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor én most megcáfolom.Az én 2,5 éves fiamnak írtak fel receptre az ortopédián supinált cipőt,nagyon rendes volt az orvos,részletesen megvizsgálta a lábát,járatta mezítláb,"tekergette" stb.Már voltunk méretvételen is kb 3 hét múlva lesz kész és 7000 tf-ba kerül.Volt egy katalógus amiből választhattunk hogy milyen fazont és színűt szeretnénk.Nálunk természetes volt a dokinak hogy felírja.Hát nem tudom mitől függ hogy felírják vagy sem de a fiamnak mindkét lába fájt is térdhajlatban és csúnyán befelé dől a lába.Mi már vettünk neki azért most egy salus márkájút(8700 ft-ért) és szépen megy benne.
2012. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is felírták a supinált cipőt, 1 számmal nagyobb méretre kértük, mert 6 hét alatt készült el. 7000 Ft, nagyon szép, jó minőség, jó volt a lábára, és nem is izzadt bele a kis lába. Sokáig kínlódtunk a szamossal, látszat és eredmény nélkül. ezek az orvosi cipők azért sokkal jobbak.
2012. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!