Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiad mennyi idősen lett...

Kisfiad mennyi idősen lett szobatiszta nappalra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 évesen és öt hónaposan.egyik napról a másikra és a déli alvásnál sem kellett.éjszaka sem pisilt be két hónapig,de mostanában megint előfordul heti 1-2 alkalommal.ha sokat iszik délután és este,akkor sajna bepisil reggelre:-(
2012. jún. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2év 8hónaposan.szintén egyik napról a másikra.Próbálkoztunk már elötte is,de nem érdekelte,nem is akarta,úgyhogy nem erőltettem.Aztán egyik reggel úgy kelt fel,hogy ő kék bugyit szeretne.Azóta bilibe pisil.Nem sokra rá elhagyta az éjszakai pelust is.
2012. jún. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 ev 6honap-kislany. nappalra es delben szobatiszta.az elso heten ejszakara is. azutan ejjelre a pelust vissza kellett adni. bugys pelus. ha elalvas elott meg kell neki pisilni akkor lehuzza es kimegy a wc-re. de reggelre sajna mindig tele van meg. augustusra terveztem mert semmi jelet nem lattam a "csodanak",de megelozott,o kerte hogy nem kell pelus!
2012. jún. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 évesen és 2 hetesen.
2012. jún. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 4. vagyok.Szintén egyik napról a másikra.Ő kérte,hogy vegyük le,és onnantól nem pisilt be(ez tavaly május vége volt,jó idő)
2012. jún. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2,5 évesen. Nálunk nem egyik napról a másikra, mert "melóztam" vele rendesen. Viszont már 3 éves kora előtt éjjelre is szobatiszta lett, ott semmi különösebbet nem csináltam, csak mikor már nem volt pisi a pelusban, levettem róla...Lehet h másoknak az macerásabb.
2012. jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20 hónaposan nappalra, 23 hónaposan éjjelre.
2012. jún. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első fiam 2év 3 hónaposan kb-egy hónap alatt éjjel nappalra.

Második fiam 2év 4hónaposan pár hét alatt nappalra, éjszakára pedig betöltött 3 évesen.

2012. jún. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 3. szülinapja előtt 2 hónappal lett pár nap alatt szobatiszta és ágytiszta is. Pár napig adtam még éjjelre pelust rá, de mindig száraz volt, így kb. a 4. napon már nem kapott.
2012. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2évesen lett nappalra szobatiszta, 2,5évesen ágytiszta.

Neki bejött a pelusnélküliség.

2012. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!