Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti gyereketek mit mond,...

A ti gyereketek mit mond, miért nem fújja ki az orrát, amikor szipog?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

bocs,hogy vissza kérdezek,de amúgy láttad már hogy ki tudja fújni??

mert én úgy jártam a lányommal,hogy állandóan veszekedtem vele,hogy ne szipogjon hanem fújja ki.és amikor gyakorolni akartam vele,akkor azt csináltam,hogy egy pihét a tenyerembe raktam és megkértem rá,hogy csak az orrával fújja le a kezemről.és láttam hogy nem tudja hogy csinálja,és már sírt hogy ez neki nem megy. NA,akkor jöttem rá,hogy azért szívta vissza mert egyszerűen nem tudta a technikát,hogy hogy fújja ki. azóta persze,már megtanulta,és ha kell ha nem kifújja


ha viszont ki tudja fújjni,akkor: csak arról van szó,hogy egyszerűbb neki vissza szívni..

2012. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, erre nem is gondoltam! hány éves a lányod?
2012. júl. 16. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:
most már 4lesz! de kb 1,5éve történt amikor rájöttem,hogy nem is tudja kifújni. olyan ciki volt már nekem is hogy állandóan szipogott,és nála jóval kisebbek ügyesen orrot fújtak. te is próbálgasd nála ezt a pihés módszert,vagy még szokták mondani hogy a gyertyalángját az orrával elfújni.csak ezt mégsem mertem kipróbálni mert féltem hogy baja esik..! a tied hány éves?
2012. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az enyém 3 és fél.
2012. júl. 16. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!