Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg rossz irányban haladun...

Tényleg rossz irányban haladunk szobatisztaságot illetően? Elrontom?

Figyelt kérdés

19 hónaposan szobatiszta lett a lányom, jövőhéten 2 éves lesz, de alváshoz még pelus kell. Volt pár nap küzdelem,hogy nem kér alváshoz pelsut, de mindig bepisilt, egyszerűen nem ébred fel rá. Ma megint kérte,abban alszik.


Az egyik ismersőmnek meséltem, és azt mondta,hogy ne hagyjam, ne adjak rá pelenkát, mert majd úgy járok mint ő,hogy 4.5 évesen még mindig pelenkázni kell a lányát. Állítólag nálunk is hasonló volt a szobatisztaság,mint nálunk.


Most hagynom kellene,hogy minden délután bepisiljen, és úgy aludjon, nem rossz ötlet ez egy kicsit??


2012. okt. 29. 13:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!


Én is meglepődtem,mikor anyuka ilyen élesen rámszólt, biztos úgy volt vele, neki van már kettő gyereke biztos jobban tudja,mint én:(


Akkor várunk, még egy kicsit, remélem meglesz az eredménye..

2012. okt. 29. 14:35
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, szerencsétlen gyerek még nincs két éves, igazából én meg tök irigyellek!

Az én kisfiam 2,5 éves, egyáltalán nem érdekli a téma, most veszek neki wc-szűkítőt, hátha az szimpatikusabb neki.

A seggemet csapkodnám a földhöz örömömben, ha csak alváshoz kérne pelust...

2012. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!