Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyerekek anyukái, hogyan...

Ovis gyerekek anyukái, hogyan oldjátok meg a felügyeletet, ha sűrűn beteg a gyerek?

Figyelt kérdés
És hogyan viselitek, ha nektek kell állandóan otthon maradni? Nálunk ez így van, ráadásul most doktornő azt is mondta, hogy ne vigyem ki, mert jobban gyógyul, ha bennt van. Így még a nagymamához sem viszem, inkább lemondom a munkát.
2012. dec. 11. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A férjemmel felváltva maradunk otthon, illetve anyósom is sokat segít, de ő is dolgozik, úgyhogy ez némi logisztikát igényel. Egyébként mindig anyósom jön ide, ha vigyázni kell valamelyik gyerekre, így megoldott a bennmaradás.
2012. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Mindég én maradok vele itthon. ha beteg senkivel nem marad meg, csak velem. De ez érthető is szerintem. Lázas beteg gyermek csak az anyukája mellett érzi jól magát. Legalább is az én kisfiam. Na meg így vagyok nyugodt. Nem értem a kérdésed arra vonatkozóan, hogy hogy hogyan viselem. Jól, ez a dolgom, hogy mindég mellette legyek, ha szüksége van rám. A munkahelyem is tolerálja. A első félévben alig járt bölcsibe, annyit volt beteg. A munkáltatóm sosem szólt, így szerencsém van.
2012. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz, amikor valaki nem tudja másképp megoldani. Nekünk szerencsénk van, mert eddig egyik nagymama tudott rá vigyázni, mostantól a másik is otthon van (nyugdíjas lett) és most éppen nála van a gyerkőc, nemsokára hozza haza a férjem. Amikor olyan beteg, hogy lázas vagy bármi nyűgje, fájdalma van, akkor itthon vagyok vele, de ez szerencsére ritkán van, inkább olyanok vannak, mint most is, hogy köhécsel és folyik az orra. A közérzete jó. 4,5 éves kislány anyukája.
2012. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen arra gondoltam második válaszoló, hogy nem-e vagytok stresszesek a munkahelyetek miatt, illetve, hogy párotok is kiveszi a részét ebből, ha tudja vagy nem is akarja.
2012. dec. 11. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
a párommal felváltva oldjuk meg,én szabit veszek ő betegbe megy.nálam számít a táppénz,neki annyira nem vészes.mérlegelem,ha nagyon lázas beteg,én maradok vele otthon,de amint lehet váltunk a párommal,ő ápolni nagyon jol tudja.a nagymamák idén még nem segítenek,nem ők,én akartam igy,épp elég idénre a sok uj helyzet,nem akarom még terhelni a kicsit,hogy ilyen helyzetben a nagyi van vele,a munkahely nem foglalkozik vele,ha szabit kérek mert beteg a gyerek,a főnököm rendszeresen morog,pedig neki is ovis a lánya.de ha beteg nincs apelláta,határozott vagyok,de igyekszem a párommal megoldani hanem én kellek,nála egy szó nélkül mennek ezek a dolgok.
2012. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is dolgozom, sajnos én meg azt viselem rosszul, hogy nem én lehetek a gyerekkel ha beteg, hanem a mama. munkahelyen nem igazán lehet eljönni,
2016. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!