Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kíváncsi lennék kinek milyen...

Kíváncsi lennék kinek milyen sűrűn beteg a gyereke? Milyen sűrűn kaptok ANTIBIOTIKUMot? Mondjuk egy 2 éves gyerek hányszor kapott életében antibiotikumot? Milyet?

Figyelt kérdés
a valaki tud írni gyerek életkort és kb hányszor az jó lenne, csak tudnám mi hogy állunk.

2013. jan. 27. 09:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Azt gondolom az a titka az egésznek, hogy természetes módon erősödjön az immunrendszerük. Értem ezalatt azt, hogy

1.nincsenek túlféltve: télen - nyáron egész nap az udvaron vannak---nyáron kijönnek a veteménybe a nagyobbak, télen segítenek fát behordani, stb. Télen sincsenek agyonöltöztetve az udvarra, inkább rétegesen

2.megpróbálok egészségesen főzni nekik (nem elvakultan, csak amennyire lehet), saját termelésű zöldséget, gyümölcsöt eszünk nyáron, télen a fagyasztóban rengeteg zöldségünk van még + üveges gyümik, amit natúran teszek el + hordós savanyú, ami picit csíp, de még a levet is kiszürcsölik. Nincs válogatás, turkálás az ételben, nincs cukor, nyalóka, csk saját sütemény, vagy maxt keksz.

Ha náthásak (ált lázig nem jutnak el): lándzsás utifű szirup, max Stodal.

Ha fel akarom sorolni az eddigi betegségeiket: rota vírus (a lgenagyobbak kapták el anno 10 hósan), ovis kor óta 2x calici vírus, bárányhimlő. Nem tudom írtam - e, hogy 6 évesek. A többiek, a kisebbek ezeket sem kapták el tőlük, a rota ellen pedig azóta mindegyik gyerek oltva van.

2013. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem: az 5 gyerekes Anyuka vagyok
2013. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!