Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok is van napirend...

Nálatok is van napirend anyukák? Pl. Minden hétfő vasalás, kedd fürdőtakarítás?

Figyelt kérdés

A lányaim 27 és 6 hónaposak,és mostanában hajlamos vagyok azt modnani,hogy majd megcsinálom.

Akár hogy osztom az időmet,mindig el vagyok maradva valamivel:(:(

És csődtömegnek érzem magam...



Ti hogy csináljátok??


2013. febr. 22. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs ilyen, de lehet hogy kéne. Én is mindent csak halogatok. Vasalnom pl minden nap kéne, mert 3 gyerekkel rengeteg a mosnivaló, de csak azt vasalom amit muszáj (pl ing). Sosem érem utol magam. Állandóan rendetlenség van a sok szétszórt játék miatt. Dehát ez az időszak most erről szól, majd megnőnek, akkor meg visszasírjuk :D
2013. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

NÁlam annyi van, hogy szombat-kedd- csütörtök porszívózás, mert van kutya is. És azért mert ezeken a napokon van rá napközben időm.

Több többgyerekes anyukától hallottam, hogy FlyLady nevű "program"mal rendet tudnak varázsolni, keress rá, hátha neked is bejönne, nekem ez már túl rendszeres.

Egyébként mi az, amivel el vagy maradva? A nagyot ha bevonnád és együtt csinálnátok a dolgokat, a kisit meg magadra vennéd? Csak egy ötlet:).

2013. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig azt csinálom, ami épp sürgős. Elvisszük a nagyot az oviba, utána bevásárlás, hazaérünk, reggeli, berakok egy adag mosást, felrakom az ebédet, mosogatás, összepakolás, játék, fél egykor lefekszik a kicsi és ezalatt vasalás, ha kell, vagy ami akad. Felesleges lenne előre így beosztani, hogy hétfőnként ez, keddenként az, mert ha ma koszos a szőnyeg, nem várok 1 hétig vele.
2013. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én hajlamos vagyok a szétszórtságra, ezért muszáj volt így beosztanom a hetet. A következőképp néz ki:

hétfő: felmosás, vasalás

kedd: porszívózás, portörlés

szerda: füri-vécé takarítása, felmosás

csütörtök: vasalás (szeretek vasalni :))

péntek: konyha, felmosás


Így viszonylag oké mindig a lakás. Kb. fél éve csinálom így, előtte katasztrófa volt. De elismerem, hogy nem mindenkinek van szüksége ilyen beosztásra.

2013. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam a saját "napirendem" szorgalmi időszakban szombaton megszabadulni a gyerekektől és a férjemtől. Szépen komótosan kitakarítani mindent, és majdnem vonalzóval kimérve elpakolni az apró bárhol lehetne dolgokat.

Vizsgaidőszak: amikor bő egy hetem van két vizsga között akkor kicsiket bevonom a rendrakásba.

És a mosás-hajtogatás kivételével(az hetente többször előfordul) mindent egyszerre letudok, egyetlen egy dolog amit halogatok az a sütő tényleg alapos kipucolása.

2013. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam van,dolgozom,és tanulok is a lassan 2 éves fiunk mellett így kell egy beosztás.
2013. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 2 napot dolgozom,2 napot nem,így amikor itthon vagyok,akkor csinálok mindent.

Egy dologban van rendszer,4 naponta mosom a törölközőket.

2013. febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!