Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rakott már valaki a gyerek...

Rakott már valaki a gyerek ágya alá hagymát nátha miatt? Tényleg hatékony?

Figyelt kérdés
Vízbe kell rakni a hagymát vagy nem?
2013. febr. 26. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én felkarikáztam egyet, és tányéron az ágya mellé tettem.

2 napig csináltam, abban segített, hogy oldja a váladékot, eljezdett felszakadni neki.

2013. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyu maga melle tett be. Szerinte hasznalt, en viszont menekultem olyan budos volt. Nem kell vizbe tenni, bar a szagon tuti segitene...csak vajon ugyis hatasos e?
2013. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ágya alá tettem, hanem mellé. :) De igen, hatékony. Nem kell vízbe tenni, hanem csak egyszerűen felvágod. Ami látható változás, hogy sokkal kevesebb ideig beteg a gyerkőc, ami nem csak a hagyma miatt van, hanem sok minden más miatt is, de a hagymának is része van benne. Egyébként, ha utána olvasol, a vöröshagyma magába szívja a baktériumokat, ezért is hívják baktériumölőnek, ezért van az, hogy olyan hagymát, amit már előzőleg félbevágtál (mondjuk előző nap), azt nem szabad megfőzni, nem szabad megenni, hanem ki kell dobni, mert bacikkal lehet tele.
2013. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen büdös, de hatékony. :) 3. voltam.
2013. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is alkalmazom, a lányommal és férjemmel is(én szerencsére nem igen vagyok beteg, náthás sem), és mindig segít. Főleg amikor olyan állagú a váladék, hogy semmi más nem oldja fel, hozza ki. Mert az illóanyagok olyan helyre is bekerülnek(arcüreg, orr "hátsó része"), ahova más nem.
2013. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen !Nem kell víz valami géz vagy pelenka ebbe belekötni hogy az illóolaj érezhető legyen ez tisztítja a légutakat és a gyulladást csökkenti.
2013. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!