Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben van a gyermeketek...

Miben van a gyermeketek oviban/bölcsiben? Megszóltak az óvónénik.

Figyelt kérdés

Hetente 2-3 napot délelőtt van a lányom bölcsiben, mert én a tesóval .Már az elején mondták,hogy nem nagyon kell a gyereket kiöltöztetni.

De most rámszóltak,hogy ne vigyem már mindig szép ruhában, mert odakinn összekeni. És láthatom,hogy a legtöbb gyereken melegytő(bolyhos) van és kínai cípő,nem kell a több ezres szandál.

Hát kenje, azért kisgyerek. És amúgy is, ha elmegyünk itthonról szépen felöltöztetm, ott átveszi a nacit kényelmes leggings-re és ha kimennek, egyelőre neki is melegítő(jön a jóidő akkor legg, vagy rövidnadrág. ÉS a lábára egyértelmű,hogy nem akínai vászoncipőt adom 2.5 évesen, ami a bedőlő bokájának nem tenne jót.


Most tényleg akkor baj ha szép(bár nem mindig új ruhákba jár), ha leeszi, kimosom, homokos lesz kimosom.


2013. ápr. 20. 14:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Koszonom, hogy szolt, katika. Egyenlore nem okoz gondot, hogy kimossam es inkabb sporolok egy jobb cipore amig megtehetem, mert az jobb a labank.

Ennyi

2013. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem nagyon értem miért baj ha szépen fel van öltöztetve? Te mosod nem ők? Akkor meg mit érdekli? Ha meg pacruhán, koszosan menne az lenne a baj...
2013. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

én is normális rendes ruhát/cipőt/szandit adok a gyerekre

nem bolyhost foltost stb..

eddig nem szóltak - végül is az én dolgom ha nem jön ki a spenót folt :-)

2013. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Komolyan nem értem őket, tényleg nekik mindegy lenne,mert én mosom.

Arról meg nem én tehetek,hogy a többi szülő melegítőben járatja a gyerekét

2013. ápr. 20. 14:48
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is ez van. nekem is mondták már nem egyszer hogy jaj sajnos anyuka leette, meg piszkos lett stb. Nem sajnálja a szép ruhát? Nem, nem sajnálom. Utálnám ha szakadt melegítőben lenne egész nap. Örülök neki hogy szép és csinos. Más úgy csinálja meg abban járatja a gyerkőcöt oviba amibe gondolja, én se szólok bele.

Az óvónőknek is mindig elmondom hogy köszönöm hogy aggódnak de ki tudom mosni semmi katasztrófa nem történt. Tudom milyen a lányom (nem egy jó gyerek, földön fűben fetreng leeszi magát stb.) és nem feltételezem hogy egész nap a ruhája mellett áll az óvónő hogy vigyázzon rá hogy tiszta maradjon.

Cipő úgyszintén. Ddstep szandija van benti. Kinti cipője is normális, most kaptunk suppináló betétet is.

2013. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%

Nyugi, az óvónénik csak üzenetet adnak át. Valaki, akivel nagyon jóban vannak, sérelmezte, hogy van egy jólöltözött gyerek(is) Namost, amilyen sötétek, nem küldték el a francba, hanem neked szólnak.. Ez szimpla sz@rkeverés..

A fő motívum az irigység, ez mozgatja az intrikát.


Az igényes eleganciát már gyermekkórtól lehet alkalmazni..Annyi lepukkant ember van.Meg azoknak gyerekük.


Szóval...csak bátran, tessék igényesen öltöztetni.

2013. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%
Nekem még nem szóltak,de a fiam mindig szép,tiszta és kényelmes ruhát hord mindig nagyon vagány és csinos, a szandálja, D.D Step,és az egyik cipője is a másik Adidas.Sosem adok rá,bolyhos,kopott,nyúlott ruhát se kínai cipőt.
2013. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

Látják a kisfiamon, és anno a két lányomon is látták, hogy szépen vannak öltöztetve, általában meg is jegyezték, hogy milyen csinosak, de számomra és számukra is a legfontosabb a kényelem volt.


Én hiába tartom csinosabbnak a kord vagy farmer nadrágokat, ha egyik sem szeretett abban lenni.


Kisfiam az óvodában ilyen nadrágokban, felsőkben van:



[link]


[link]

2013. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Azért szólnak mert neked akarnak segíteni. Nem kell rongyos ruhába hordani a gyereket, de a ovi/bölcsi nem egy divatbemutató. Ott a gyerekek játszanak, fűbe csúszkának, sárral játszanak. Te oda viszed a lányodat szoknyába kis cipőbe... az a gyerek nem érzi magát jól azokba a ruhákban nem tud szabadon csúszni-mászni, mert neked olyan a felfogásod, hogy milyen cuki az a gyerek abba a kis ruhába ... cuki biztos de ne az oviba vagy a bölcsődében legyen azok a flancos ruhák rajta. El viheted abba de ott öltöztesd át te is melegítőbe vagy valami kényelmes ruhába.
2013. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

5 ös vagyok az a baj hogy a csinos öltöztetésről sokaknak vmi merev báliruha meg lakkcipő jut eszébe...

az én lányom leggingsben vagy harisnyában volt/van bent a csoportszobában fölötte szoknya vagy tunika.

Kintre bélelt PUHA farmer vagy puha szintén bélelt kordnaci.

Kis csinos puha kényelmes felsők tunikák, a szandálja a létező legkényelmesebb.

Ezekbe a holmikba ugyanúgy lehet csúszni mászni mint bármi másban.

Merev farmert vagy báliruhát nyilván nem adok rá. A melegítő meg a csilli villi ünneplő között van normális öltöztetés.

2013. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!