Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben van a gyermeketek...

Miben van a gyermeketek oviban/bölcsiben? Megszóltak az óvónénik.

Figyelt kérdés

Hetente 2-3 napot délelőtt van a lányom bölcsiben, mert én a tesóval .Már az elején mondták,hogy nem nagyon kell a gyereket kiöltöztetni.

De most rámszóltak,hogy ne vigyem már mindig szép ruhában, mert odakinn összekeni. És láthatom,hogy a legtöbb gyereken melegytő(bolyhos) van és kínai cípő,nem kell a több ezres szandál.

Hát kenje, azért kisgyerek. És amúgy is, ha elmegyünk itthonról szépen felöltöztetm, ott átveszi a nacit kényelmes leggings-re és ha kimennek, egyelőre neki is melegítő(jön a jóidő akkor legg, vagy rövidnadrág. ÉS a lábára egyértelmű,hogy nem akínai vászoncipőt adom 2.5 évesen, ami a bedőlő bokájának nem tenne jót.


Most tényleg akkor baj ha szép(bár nem mindig új ruhákba jár), ha leeszi, kimosom, homokos lesz kimosom.


2013. ápr. 20. 14:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy puha egy farmer még nem biztos, hogy kénylmes a játékhoz. Fiamra első nap a bölcsiben egy puha bő farmert adtam, mégis alig bírt felmászni a csúszdára, mert nem nyúlt eléggé és alig bírta felemelni a kis lábát. Onnantól kezdve csak melegítőt adok rá. Nem kell, hogy foltos, szakadt és bolyhos legyen, de jó nyúlós, puha és kényelmes.
2013. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%
Hát ezt mindenki maga látja maradjunk abban :) Én lányomat sehova felmászásban nem akadályozta még a puha farmerja se...Képzelem mi lenne ha ez lenne neki az akadályozott állapot :D Örökmozgó mindenre felmászik amúgy is.
2013. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell ezt túlkombinálni. Az óvónéni jót akart, hogy a gyerek ne a szép ruháját tegye tönkre. Már ez is baj?
2013. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
33%

az én fiam bent melegítőben van,olyanban,amit belinkelt az egyik válaszoló(scamp),és a pólói,hosszú ujjú pólói is legtöbbje scamp,vagy valami szép ruha

nem mi vagyunk a ruháért,hanem az értünk.foltos lesz?kimosom mosószappannal a foltot,aztán mehet a gépbe.nem volt még folt,amit ne hozott volna ki.kínai cipőt soha nem adtam rá,és nem is fogok,inkább nem eszek

kint a puha fajtájú farmerban van,vagy valami erősebb anyagú melegítőben,ami nem kinyúlt,foltos,bolyhos,hanem normális állapotú

én itthonra sem adok rá kopott,foltos,bolyhos ruhát,ahogy én sem veszek fel ilyeneket

manapság fillérekből lehet jól öltözni,bár én most egy vagyont költöttem a fiam tavaszi,nyári ruhatárára,mert mindent a scamptől rendeltem

2013. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
24%
Most komolyan beleszólnak? Mi nagyon szép, kényelmes, minőségi ruhákat ÖRÖKÖLTÜNK, amit nem kell visszaadni. Most akkor ne járassam abban hanem inkább menjek és vásároljak havonta egy teljes ruhatárat a kínaiban ( a legtöbb onnan hamar bolyhosodik és én kopottban/bolyhosban nem fogom járatni.)? Amellett hogy anyagilag csőd lenne mindenből újat venni, nem is bírnám hova tenni, így is annyit örököltünk, hogy a felét leadtam jótékonyságba.
2013. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
30%
Én mindig szép ruhákat adok a lányomra,a játszóra homokozni is.Nekünk a játszótéren is mindig beszóltak,h hogy kivan öltözve a kisasszony(nekem az nem számít kiöltözésnek),ezért mondtam,h nálunk ez az alap öltözék.Nem zavar engem sem ha összekoszolja vagy kiszakad,azért vannak,h használja és úgy is kinövi.Én sem értem ,h ezért miért kell szólni én nem foglalkoznék a helyedben velük.
2013. ápr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
48%
Mi is szép ruhába öltözünk reggel, ennek van egy zsák a szekrénybe, átöltözünk beletesszük, és azt akkor veszi fel, mikor megyünk haza. Nálam tilalom a szakadt és a kopott, koszos ruha, de az udvari játszóruhája nekünk is melegítő általában. Az hogy ki mit engedhet meg magának az mindenkinek a maga dolga.
2013. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%

látom az igénytelen kopott foltos bolyhos melegítősök jól lepontoztak.egészségükre

ja és hordjátok a kínai cipőt.hajrá!!!!

2013. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%
engem is látod,de hát Ő bajuk,én nem vagyok igénytelen és a gyerekem sem lesz az..
2013. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindnekinek!


Én is ezen a véleméyen vagyok, használjuk, kimossuk.

És amikor azt modnom,hogy csinibe volt a lányom, akkor ne fodros ruhára és lakkcipőre gondoljatok.

HAnem pl. legg +tunika

2013. ápr. 21. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!