Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben van a gyermeketek...

Miben van a gyermeketek oviban/bölcsiben? Megszóltak az óvónénik.

Figyelt kérdés

Hetente 2-3 napot délelőtt van a lányom bölcsiben, mert én a tesóval .Már az elején mondták,hogy nem nagyon kell a gyereket kiöltöztetni.

De most rámszóltak,hogy ne vigyem már mindig szép ruhában, mert odakinn összekeni. És láthatom,hogy a legtöbb gyereken melegytő(bolyhos) van és kínai cípő,nem kell a több ezres szandál.

Hát kenje, azért kisgyerek. És amúgy is, ha elmegyünk itthonról szépen felöltöztetm, ott átveszi a nacit kényelmes leggings-re és ha kimennek, egyelőre neki is melegítő(jön a jóidő akkor legg, vagy rövidnadrág. ÉS a lábára egyértelmű,hogy nem akínai vászoncipőt adom 2.5 évesen, ami a bedőlő bokájának nem tenne jót.


Most tényleg akkor baj ha szép(bár nem mindig új ruhákba jár), ha leeszi, kimosom, homokos lesz kimosom.


2013. ápr. 20. 14:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%

Én kisfiam se kínaiba jár,de melegítőnaciba,m azt találom kényelmesnek.De abból is van szép és ízlésesen fel lehet öltöztetni!Valóban nem kell a bolyhos,kopott,azt én se adok rá.Meg mindig figyelek a színekre is,h összeillő legyen.Szokták is mondani a bölibe,h milyen csinos mindig,bár sokszor leeszi a ruháját,akkor meg nevetnek neki,m ő közli,h nem baj,majd Anya kimossa.És így is van!!!

Egyébként az egész összefüggést nem igazán értem,mert a bolyhos,kopott melegítőből is kell vhogy szedni a fűfoltot....

2013. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
41%
A bolyhos, kopott melegítőből nem szedem ki a foltokat, hanem kidobom. Mi kertes házban lakunk, kisfiam most újabban a kavicskupacot túrja... Eddig "normál" ruhát adtam rá, na, abból nehéz volt kiszedni a fűfoltot, de kaptunk ruhákat rokontól, azok tökéletesek az udvarra.
2013. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi komoly baj. Nyilván vannak/voltak szülők, akik nehezményezték, hogy a szép új ruhácskááját összekente a gyerek. Innen nézve érthető, ha az óvónéni (puszta jóindulatból) figyelmezteti a szülőt ennek veszélyére.
2013. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%
Látom a az igénytelenek beindultak lepontozás ügyileg...
2013. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!