Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már nem bírom elviselni....

Már nem bírom elviselni. Rossz anya lennék? Annyira bűntudatom van.

Figyelt kérdés

Lassan 2 éves a gyermekem. Éjszakákat még mindig nem tudja átaludni, elvétve egyet kettőt, de rengeteget sír éjszaka, ezért én sem alszom.

Napközben (minden áldott nap) én vagyok vele, semmi segítségem nincs, édesanyám meghalt, párom szülei meghaltak, apukám nem akar segíteni, de nem is várom tőle (ha a saját gyerekével nem foglalkozott, ne is várjam, hogy az unokájával fog). Nagyikám nevelt fel, de ő már alig bír járni.

A férjem pedig dolgozik és nagyon sokat panaszkodik, hogy ilyen nehéz olyan nehéz a munkája, és nem merem megkérni, hogy vigyázzon a gyerekre. Ő eljár hetente 2-3 alkalommal horgászni a barátaival. Én sehová. Itthon vagyok minden nap a gyermekemmel és már semmihez nincs kedvem. Már rá se tudok nézni, ideges vagyok és sajnos sokat veszekszem vele. Utána persze mardos a bűntudat. Sokat sírok. És fogalmam nincs mit tévő legyek, ezért fordulok hozzátok.


2013. jún. 1. 11:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az anyukáknak is nagy szükségük van a kikapcsolódásra,hiszen ezáltal feltöltődnek és újult erővel folytatják azt amit korábban abbahagytak. Nem értem miért nem mégy el a férjeddel horgászni? Neked van olyan barátnőd akivel el tudnál tölteni annyi időt mint a férjed a barátaival? Ahol élsz abban a faluban van olyan idős nénike akire rá mernéd bízni gyermekedet míg munkát keresel,míg elrendeződik a bölcsődébe való beíratás?Mi az amit a "szabadidődben" szívesen csinálsz? A házaséletet mindenképpen meg kellene beszélned a férjeddel! Ha nem lesz egyetlen pont sem amiért még szeretni tudnád a férjedet akkor az nagyon nagy problémát okozhat! Szeretném ,amikor ideges vagy akkor legelőszőr az jutna eszedbe te akartad a gyereket és nem a csemete kérezkedett! A közeledben lévő nagyvárosban van-e játszóház vagy olyan hely ahol a gyerekeket szívesen látják,mert találkozhatnál más édesanyákkal és a beszélgetés velük biztosan megnyugtatna. Egy nőnek alapvető szükséglete,hogy legyen kivel beszélgetni,még akkor is ha ezt sokat tagadják!
2013. jún. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!