Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti vinnétek így oviba?

Ti vinnétek így oviba?

Figyelt kérdés

Gyerekorvos látta tegnap, orrmelléküreg röntgen is készült.Kevés váladék van az arcüregénél.Most már vizesen folyik az orra, és hurutosan köhög. 10 percenként szívja az orrát.Meg köhög de sokszor.Aludni jól alszik.Ma visszük fül-orr gégészetre este,mert az orrmandulája miatt van ez.Túl nagy,így valószínűleg kiveszik neki.A gyerekorvos azt mondta,hogy mehet oviba,mert ez az orrmandula miatt van.Jól eszik,iszik.Nincs hőemelkedés sem.

Cetirizin cseppet,köptetőt,calcimusc-ot,sterimar-t és nasivin orrspray-t kap.Szerintetek?Mit tegyek,nem mehetek megint táppénzre.-


2014. jan. 14. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Ha az orvos adott közösségbe mehet igazolást, akkor mi a kerdes?
2014. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én így nem vinném. Nagyszülő barát stb nem tudna rá vigyázni?
2014. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan nem vinném.
2014. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az,hogy most mit csináljak?Az orvos engedi,viszont látom,hogy folyik az orra.Ma felhívtam az orvost,azt mondta,hogy ez már javul,mert így távozik az arcüregéből a váladék.Igy lohad összébb a mandula.Volt ilyen másnapra jobb lett.
2014. jan. 14. 08:02
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha tudod, hogy másnapra jobb, akkor nem maradhat otthon 1-2 napot? Én nem vinném, ha megoldható.
2014. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%

Az 1.es tipusú szülők miatt megy körbe a takony a csoporton!

Ja,az orvos szerint mehet...nem értem az orvost sem!10percenként lóg a takony szegény gyerek orrából,orrsprayzni kell,az oviban nem fogják fújni a sprayt így panghat a váladék,ami nem különben tele van kórokozóval! Majd jön az újjabb betegség,ergo nincs kikezelve a gyerek a közösségben meg adják át egymásnak is. Én is nehezen oldom meg,de nem viszem. Az én érdekem is h.ne fertőzzön meg másokat majd azok Őt vissza!

Utolsó szóként: nem vinném!

2014. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

Kedves utolsó!

A nem fertőző gyerek miatt ugyan nem "megy körbe a takony a csoporton" , mivel nem fertőz. Az en gyerekem például velem együtt hideg allergiás, igy ha 15 fok alá süllyed a hőmérséklet, akkor köhögés, orrfolyas jelentkezik. Te logikad szerint a gyerek max nyáron járhatna közösségbe, ugye? Az orvos nem hulye, ellentétben nehány laikus szuper osanyaval, akinek fogalma nincs a betegségek lefolyásárol.

2014. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted, maradjon. Nem fertőzi a többieket és neki is nagyobb esélye van a teljes gyógyulásra otthon (rendszeres orrfújás, napra szétosztott gyógyszerek melett), mielőtt összeszed rá valami újabbat.
2014. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%

Elnézést kérek 7.-es,h.leírtam a véleményem,a leh..lyézést meg külön köszönöm!!!

Ha a nap külön szakaszaiban kezelést igényel a gyerek(köptető,sterimar,nasivin) Te úgy gondolod h.közösségbe való,elfogadom,le nem foglak h..lyézni,cinikusan ősanyázni! Az én kisfiam kruppos,hidd el sokat köhög Ő is hurutosan,jár oviba,nem csak nyáron! Itt a taknyos állapotról van szó! Rtg.volt tegnap a gyerek,gondolom az a cél,h.minnél hamarabb tisztuljon a váladék,ez pedig nem lehetséges,ha du.-ig az oviban

2014. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
...oviban van!
2014. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!