Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti vinnétek így oviba?

Ti vinnétek így oviba?

Figyelt kérdés

Gyerekorvos látta tegnap, orrmelléküreg röntgen is készült.Kevés váladék van az arcüregénél.Most már vizesen folyik az orra, és hurutosan köhög. 10 percenként szívja az orrát.Meg köhög de sokszor.Aludni jól alszik.Ma visszük fül-orr gégészetre este,mert az orrmandulája miatt van ez.Túl nagy,így valószínűleg kiveszik neki.A gyerekorvos azt mondta,hogy mehet oviba,mert ez az orrmandula miatt van.Jól eszik,iszik.Nincs hőemelkedés sem.

Cetirizin cseppet,köptetőt,calcimusc-ot,sterimar-t és nasivin orrspray-t kap.Szerintetek?Mit tegyek,nem mehetek megint táppénzre.-


2014. jan. 14. 07:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Ja,az orvos szerint mehet...nem értem az orvost sem!"


Azért engedi vissza közösségbe mert pontosan tudja,hogy pár nap múlva visszaesik a gyerek mivel le van gyengülve az immunrendszere és írhat fel újjabb gyógyszereket amiért ő kőkemény jutalékokat kap a gyógyszergyáraktól...plusz még ha a többi gyereket is megfertőzi azok is mennek hozzá,az meg maga a grátisz!!!Ki van ez találva,ez a magyar egészségügy!!

Kedves 7-es!

A takony és köhögés IGENIS FERTŐZ!!

Az ilyen szülők miatt betegszik le az én gyerekem két hetente!!!Hogy jösz te ahhoz hogy bárkit leősanyázz mert nem viszi a gyerekét közösségbe mert folyik az orra!???

Kedves Kérdező!

Én nem vinném ha megtudod még 1-2 napig oldani mert a tapasztalatom az hogy ilyenkor vagy visszaesik és súlyossabb lesz a betegségből vagy beszed valami mást mellé mivel le van gyengülve az immunrendszere!

2014. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm 11-es!

Látom,van hozzám hasonló gondolkodású ősanya,nem csak olyan mint a 7es válaszoló!

Pont ez a bajom nekem is a hozzáálásával! Én vagyok a h..lye meg a laikus,csak tudnám,h.a takony miért nem fertőző,hisz dugig van bacikkal! És igen,ezért dől ki a csoport fele néha,mert hát csak kicsit taknyos gyereket nyugodtan lehet vinni! Volt,h.taknyos volt a gyerekem pólójának a háta mert bírkóztak és beletörlődött!!! >:) és ne legyünk felháborodva!?

2014. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
Tehát két utolsó valaszadonk képzett gyermekgyógyász es virologus. Gratulálok. Azert en viszem a nem fertőző, csupán allergiás gyerekemet a közösségbe, ha tetszik nektek, ha nem. Tájékoztatásul azt is közlöm, hogy a gyereknek -sot, nekem is- "folyik a taknyunk" , hogy a ti mérhetetlenül intelligens szóhasználatotokkal éljek. Sot, meg azt is elárulom, hogy mindkettonek átesett nem egy tenyésztés en is, ahol minden esetben negatív eredményt kaptunk. Persze, biztosan az összes orvos hulye es nektek van igazatok. :)
2014. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok gyermekgyógyász,de mert te biztos az vagy,mert azallergiád jogosultságán megkaptad a neved elé a Dr.-t ugye?
2014. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem, ellenben eselyes, hogy eletem soran tobb orvoshoz volt szerencsem emiatt, mint neked.
2014. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom... Ez akkor sem jogosít fel arra,h.leh..lyézz,ősanyázz,mert nem egyezik a véleményünk. Mint már írtam,én elfogadom a véleményed,de nem kell,h.egyet értsek vele!
2014. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Akinek nem inge.... EN nem irtam, hogy te osanya vagy, vagy hulye. Te vetted magadra :)
2014. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%

Az az orvos aki taknyos,köhögős gyereket visszaenged közösségbe ADJA VISSZA A DIPLOMÁJÁT!!!

A mi orvosunk amikor 100%-osan gyógyult a gyerek még akkor is megkérdezi,hogy pár napot tudom-e még otthon tartani,hogy erősödjön meg az immunrendszere!

2014. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Olvasd el a 7.válaszod,számomra elég egyértelmű volt a célzás. Itt be is fejeztem,ennek már semmi értelme. ;-)
2014. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hja, utolsó, a fene se tudta, hogy te azok koze tartozol, akik simán be szólhatnak, de vérig sertodnek, ha mas szól be nekik.....
2014. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!