Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vinnetek magatokkal 3 es fel...

Vinnetek magatokkal 3 es fel eves kisgyereket tengerentuli 5 napos nyaralasra Thaifoldre?

Figyelt kérdés
Volna ki vigyazzon ra, de anyagi keret is van arra, hogy menjen.
2014. máj. 21. 13:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én sem vinném. Nagyon hosszú út ez 5 nap miatt, emellett pedig thaiföld most nem éppen biztonságos választás a hírek miatt. Ki tudja, mi lesz ott.
2014. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, 7 napos a nyaralas csak ebbol ugye 1-1 nap az ut. De en is hajlok afele, hogy inkabb nem.
2014. máj. 21. 20:48
 13/17 anonim ***** válasza:

5nap-7nap- nem sokat változtat a lényegen, mire kiheverné az utat és időeltolódást már indulhanátok is vissza. Ez egy felnőttnek is megterhelő, nemhogy egy kicsinek.

Én így sem vinném, de persze ezt nektek kell eldönteni.

jÓ utat!! :)

2014. máj. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem sem igazán változtat a lényegen, kevés időre mennétek messzire. Mi kint rengeteg kisgyerekes családot láttunk, de ilyen távolságra hosszabb időre érné meg kivinni őt is, ez így csak fárasztó lenne. Az utazás rengeteg, még egy felnőttnek is sok. Kötelező oltás mondjuk nincs, csak ajánlottak, de több lenne az egésszel a macera, mint a jó dolog.
2014. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy honapra esetleg, egy hetre biztosan nem. Egy napig repulsz, idoeltolodas is van. Teged is meg fog viselni, a gyereked pedig ..... Mi masik iranyba repulunk rendszeresen ilyen sokat,de egy honapra. A fiam 20 oran keresztul meseket nez. Borzaszto.
2014. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én se vinném. Pont azért ,mert neki oly mindegy hogy Balaton vagy tenger. Ráadásul annyira még nem tudná értékelni . Az időeltolódás is jelenthet gondot ,meg kisgyerekkel repülővel...


Személyes tapasztalatom gyerekkoromból: 2 éves voltam meg 3 , illetve 4-5 amikor mindig Horvátországba mentünk. Nem is emlékszem annyira jól rájuk.


Szerintem ha idősebb az ember akkor nagyobb élményt jelent neki , az több mindent meg tud jegyezni , élénkebbek az emlékek stb.

2014. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

en viszem a babamat 15 honapos egy honapra.

eddig minden(harom) gyerekem jol erezte magat.

tiszta es nagyon baratsagos orszag...

2014. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!