Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bélférgességnek számít, ha az...

Bélférgességnek számít, ha az egy napja álló kakiban kis giliszták vagy kukacok vagy mik mozognak? Vagy mindenki kakijában vannnak ilyenek egy nap után?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, alapesetben nincs benne semmi. Miert all egy napja?
2014. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb orvoshoz kell menni a gyerekkel.
2014. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Vidd orvoshoz!

A kisfiam 4 éves, de még soha egyszer sem volt semmilyen giliszta vagy kukac a kakijában. Mondjuk nem is állt egy napot a kakija soha.

2014. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nem bántásból írom, de ha a kutyával "csókolózik" a lányod, akkor ne is nagyon csodálkozz.


figyeld meg a következő kakiját, ha az is kukacos, akkor nagyon gyorsan orvoshoz menni, magatokra pedig vigyázni, nehogy elkapjátok

2014. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"egy napja álló kaki"?! Miért? A bélféreg, ált. cérnagiliszta pár mm, fehér, majdnem átlátszó. Utoljára gyerekként láttam amúgy.
2014. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

én 3x is voltam férges gyerkként,panelban laktam,még macskánk sem volt. szóval az,h. nekünk kutyánk van,sokat ne jelnt,pláne,h. a kutya rendszeresen féregtelenítve van. benne van a pakliban,de nem biztos,h. miatta.

a kaki azért állt,mert mosom a pelust,és anyós nem adta ide a kakisat,ma találtam meg náluk.

a dokihoz vigyek székletmintát? frissben amúgy semmi nincs,hiába vizsgálom.

2014. aug. 8. 20:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, kérj egy székletminta-dobozt a háziorvostól!
2014. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi. sajátban viszem,mert csak hétfőn van doki és nem akarok sok napot veszíteni,h. az egyik rendelésen dobozt kérek,kakit várok,majd köv rendelésre megyek csak. remélem úgy is jó lesz. tiszta "szerencse",h. egyszerre bárányhimlős és bélférges... :(
2014. aug. 8. 20:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha úgy tárolták, akkor légy is beköphette akár. A bélféreg friss kakiban is látszana.

Azért csináltass egy tesztet a biztonság kedvéért.

2014. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg a következő székletet,de szerintem bélférgesség,kap rá gyógyszert,és kihajtja belőle nem nagy dolog,de egyébként írtad,hogy sok állatotok van,azoktól is el lehet kapni,nem csak a kutyáktól ám...figyelgesd a nyulakat,tyúkokat meg a többit ami van,mert ha egy férges,akkor a többi is elkaphatja,és az egész állomány kinyúlhat.
2014. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!