Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez még belefér? Képzeletbeli...

Ez még belefér? Képzeletbeli barát!

Figyelt kérdés

kisfiamnak 3 évesen lett egy képzeletbeli barátja. hónapról hónapra öltött teljes alakot, lett neve, foglalkozása, életkora, hajszíne, stb. akkor még aranyos is volt. mikor megkérdeztem tőle, hogy egyébként látja-e, mindig mondta, hogy neeee, csak játszik.

most 5 éves múlt, még mindig van neki ez a képzeletbeli barátja, nem vele játszik, hanem mesél róla, része az életünknek. pl. jövünk haza az oviból akkor mondja, hogy mögöttünk sétál vagy tegnap nem látta mert dolgozott, ilyesmik.

ami viszont ijesztő, hogy most már nem azt mondja, hogy játék, hanem állítja, hogy tényleg van és látja de csak ő, mert láthatatlan ember...

szerintetek ez belefér 5 évesen?

az ovipszichológusnak ti megemlítenétek?


2015. márc. 29. 23:09
1 2
 11/11 anonim válasza:
53%
Én 13 éves leszek, és van képzeletbeli barátom . Normális szerintem. Ha nagyon zavar akkor ülj le vele és mond meg neki hogy csak ő látja és mások butának nézhetik, ne foglalkozzon vele csak otthon, és lehet előbb utóbb teljesen elfelejti, ha nem akkor sem nagy baj :D legalább mindig lesznek barátai
2015. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!