Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tanultok elsős gyerekei...

Hogyan tanultok elsős gyerekeitekkel? Visszaismételtek mindent?

Figyelt kérdés
2015. okt. 16. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:

"Vekerdy Tamás következetesen állítja: nem kell otthon tanulni, mert az csak konfliktust szül."


Forrás: [link]

2015. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tanulni csak a kívülről megtanulni valókat tanultuk otthon. A többi esetben a házikat ellenőriztem le, illetve ha csúnyábbra sikeredtek a betűkezdemények akkor újra írattam vele :)

mivel idáig nem volt gond az iskolában, így nem volt mit ismételnünk :)


harmadikos most.

2015. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyelőre nincs rá szükség,mert a napköziben megcsinálják a tanítónénivel a házit.Mi itthon aztán együtt megnézzük,hogy aznap mit tanultak,de eddig nem volt szükség arra,hogy ismételjünk.

Később valószínűleg kell majd a segítség,ha már folyamatosan írnak,olvasnak.

2015. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van,de nagyon.

Ha a gyerek figyel órán minden menni fog.Ez kábé müködik negyedikig.Onnantól már nem.

Én anno újságot olvastattam vele,meg ha kapott valamit az olvasó könyvből azt nem egyszer olvastuk el hanem ötször.

Ha irni kellet azt is többször irattam le vele,igaz ezek miatt mondta,hogy fáradt vagyok apa,de egyre jobban birta.

A tanárnő meg mondta,hogy ö a legjobb az osztályba.

2015. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez már lassan több mint 20 éve volt.
2015. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk csak hétvégére adnak fel házit, azt megcsináljuk. A könyveit is csak hétvégén hozza haza, akkor megmutatja mit tanultak a héten.

Megkérdeztem a tanítónénit, hogy gyakoroljunk-e itthon bármit, azt mondta felesleges.

2015. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nalunk mindig van házi és elég hülyén van megoldva a nap. 8-12:30ig óra van utána ebéd 1 óra szabadidő ami nem a házi megoldásával telik és 14:00-14:40 meg egy óra aztán 15:30ig van "felügyeletet" fél 5re érünk haza utána tanulás. Közben már kérdeztem a tanárnőt most már kell ismételni azokat a szócikkeket az abc-s könyvben amit már próbálnak osszeolvasni.
2015. okt. 16. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor játszik?
2015. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na ez az!!! :(
2015. okt. 16. 18:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nálunk is ugyanez van. Fél 5-re lehet értük menni, ha még vásárolni is akarok hazafelé akkor jobb esetben fél6-ra hazaérünk. Az olvasókönyvet minden nap hazaküldik, hogy gyakoroljuk a kis szócikkeket. Múlt héten kezdték el a betűket és azóta minden nap újat vesznek. És valamikor matek és írás is marad itthonra is. Arról nem is beszélve, hogy kötelezték a reggeli fejlesztő tornára, ami 0. órában van. A fiam pedig nagyon nem akart menni, mert csak reggel az ügyeletben volt ideje játszani.
2015. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!