Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon nehezen mozog overálban...

Nagyon nehezen mozog overálban a gyerekem, tavaly sem szerette, túl vaskos, csiszatolódik, nem tud benne szaladni - nem praktikus, aminek annak kellene lennie. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
En nem adok ra, nem az eszaki sarkon vagyunk.
2016. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
És amúgy fázik, igényli? Mert én állítólag már kicsinek is gyűlöltem, ha nagyon bebugyoláltak. Felnőttként meg végképp utálom a meleg időt és a meleg ruhákat.
2016. dec. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Na és ebben mi a meglepő? A praktikussag nem azonos a kényelemmel. De teljesen felesleges Magyarországon az overal, hiszen nincs olyan hideg
2016. dec. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk 2 részes ovárálunk szokott lenni aba tud szaladgálni ,lányom igaz 6 éves ,tiéd hány éves?
2016. dec. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Nincsenek már annyira hideg telek, csak nagyon ritkán adom rá. Sokkal jobban szeretem a harisnya+bélelt nadrág megoldást. 2 éves.
2016. dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én csak akkor adtam rá overállt, ha szánkózni mentünk, tehát nagyrészt csak ült. amúgy jägeralsó, bélelt nadrág... és ha nagyon hideg van, még harisnya is mehet alá, vagy a jäger helyett vékony melegítő. felülre trikó, póló, hosszúujjú póló, pulcsi, kabát. ennyi elég kell, hogy legyen.

Most ugyan van egy síoverállunk, korizáshoz szereztem be, de egyszer sem volt rajta. polárbéléses melegítőben korizik. most 6 éves. (a legutoplsó overállja 98-es méret volt)

2016. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Ne mondjatok mar, hogy ebben az idoben overalt adsz a szerencsetlenre ... Az elmult evekben nem igen volt -5 foknal

hidegebb.

2016. dec. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet az overállal van a baj vagy nem megfelelő méretű a gyerekre. 3 éves kora alatt egyberészes overáljaink voltak. Könnyűek voltak, imádtam, hogy csak rá kellett húzni egy harisnyára, vékony felsőre és mehettünk is. Prímán mozgott benne. A kétrészes viszont akadályozta, a pántok, magasított derékrész. Ezeket most se szeretjük és már csak hóban kerül elő, most jobb a pánt nélküli bélelt nadrág és igen -2 fokban is felöltöztetem, mert üldögél fél órát a hintában, így meg nyugodtan hintázhat.
2016. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%
Előző vagyok: valaki írta, hogy jó sok réteget ad a gyerekre. Az biztos nagyon kényelmes lehet. Azontúl, hogy utálnám az óvodában se lesz praktikus, legalábbis mifelénk aztán nem adnak rájuk ennyi réteget.
2016. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4 évesek lesznek januárban a lányaim, és van overálljuk.


Esetleg próbálj más fajtát, a mienk egy igaz drágább típus, de könnyű, vékonynak tűnő darab. Mi sokat járunk sielni, ezért fontos volt, hogy legyen overáljuk.

2016. dec. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!