Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg óriási felelőtlenség,...

Tényleg óriási felelőtlenség, hogy hagytam kb.5 percet focizni a kisfiamat a közelben "lakó" hajléktalan bácsival?

Figyelt kérdés
Már hazafelé tartottunk, a lépcsőháznál még gurigatta a fiam a fociját. Erre felpattant a közeli padról ez a hajléktalan idősebb férfi (nem alkoholista, a körülményeihez képest normális) és elkezdett vele focizni, párszor oda-vissza rugdosták egymásnak, nem hívtam el közben a fiamat, hanem kivártam, aztán a bácsi elköszönt. A lépcsőházban már ott várt az egyik szomszédasszony, és közölte, hogy felelőtlen anya vagyok, és hogy ezzel ráadásul most "odaszoktattam" a férfit.
2017. aug. 1. 23:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, miért? Egy hajléktalan nem nézhet ki normálisan?

Azért egy hajléktalanról meg lehet mondani, hogy hajléktalan akkor is, ha nem bűzlik és nincsen rajta 10 kiló kosz.

2017. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy mindenki így gondolja!

10-es! Vágódeszkán szalonnázni még nem láttam, de az utcán aludni, meg a 2 sarokkal arrébb lévő hajléktalan szállásra bemenni már láttam őt. Persze lehet hogy titokban milliárdos csak ez a heppje.

2017. aug. 3. 00:31
 13/13 anonim ***** válasza:

#11

Épp fordítva vetettem fel! Mégpedig azt, hogy aki normálisan néz ki, attól még LEHET, HOGY NEM hajléktalan. vili? ;)


#12

Köszönöm kérdező, erre voltam kíváncsi, hogy volt-e egyértelmű jele. :)


Nem tudom, mások miért hitték kötözködésnek az ártatlan kérdésemet. Csak kíváncsi voltam, volt-e egyértelmű jele, és most már írta is a kedves kérdező, hogy volt. :)


Könnyebb válaszon gondolkodni, ha tudja az ember,

hogy nem bizonytalanra reagál.


Ugyanis számtalanszor látok olyan kérdéseket, hogy adott kérdező csak úgy vagdalkozik, gyanúsítgat, vagy fantáziál, netán önigazolásból tesz fel "kérdést".


Tehát előbb ezt szerettem volna tisztázni.

Köszi, kérdező, így már egyértelmű a dolog. :)

2017. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!