Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányos anyukák! 3- os lányomna...

Lányos anyukák! 3- os lányomnak hogyan segithetek barátkozni?

Figyelt kérdés

8 an vannak kislányok az osztályban.

Van egy kislány akiért mindenki rajong.Pl.Csapat játéknál mindenkit "bevesz" a játékba.Kivéve a lányomat :( .

Ha megkérdez mást hogy játszhat e velük,mindenki ehez a kislányhoz kűldi,hogy kérdezze meg.

Tavaly kerűlt az osztályba a lányom.Tanácsoltam már ,hogy próbáljon beszélgetni ezzel a lányal. De ő nagysága mégcsak nem is válaszol neki.

Szünetekben szivesen beszélgetnek vele amikor épp elfoglalt az "irányitójuk".

Most komolyan tanácstalan vagyok.Sajnálom a lányomat ma is egyedűl űlt az udvari padon mig ők kézilabdáztak...

Ti mit tennétek?


2017. szept. 1. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Még hányszor írod ki?


Már válaszoltam rá.

Nem kell, hogy segíts neki, attól nem lesz jobb, csak majd a háta mögött utálkoznak.


Vagy a szemébe mondják, mekkora lúzer, hogy anyuci kell hogy ismerkedjen.


Vagy előtted jópofiznak, aztán meg le se szarják.

2017. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elöző nem megfelelő kategória volt...
2017. szept. 1. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Csomagolj neki sütit. Azt minden gyerek szereti.


Vegyél neki különleges ceruzákat, tollakat. Az ilyesmire is vevők a lányok, majd mindenki kölcsön akarja kérni.

2017. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Vagy hangulatváltó gyűrűt. Az nálunk menő volt.


Nem tudom manapság mi megy a gyerekeknél, de szerezd be, és a lányod gyorsan menő lesz, ha neki van először.


Talán a fidget spinnert is kipróbálhatjátok, azt olvastam azt szeretik általánosban.


Csajos csillámtetkót vagy lovas matricát rakhatsz a füzeteire. Vannak ezek az illatos füzetek és tollak.


Készíts neki olyan szendvicset, amit mindenki irigyel. Szépen salátát, paradicsomot ízlésesen.


Könnyű népszerűvé tenni egy alsóst, gimiben már jóval nehezebb.


Talán egy olcsóbb tablettel is játszhatna a szünetben, hátha odagyűlnek a többiek, hogy nézzék.


De az a legtuttibb, ha segít a méhkirálynőnek, ha az segítségre szorul. A közös pont fontos. Akkor segítsen csak rajta, ha más nem látja, különben fordítva fog elsülni.

2017. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Anyukákon keresztül!

A kis "méhkirálynő" anyukájával beszélj, hogy átmehetne hozzátok játszani a kislány. Esetleg a többi kislány. Lehet szervezni babazsúrt, ottalvós bulit, tea délutánt, palacsinta evő versenyt, stb, és hívjatok meg mindenkit. Egy-két napon ki lehet bírni a gyerekzsivalyt. Nem kell várni szülinapra se, pl. sulikezdés alkalmából is lehet.

Szervezz kirándulást hétvégére, hirdesd meg az osztályban. Az ilyen barátkozós programokat szokták szeretni a szülők is.

Ha minden kötél szakad, más osztályban vagy suliban is lehet barátot keresni. Pl. Egy másodikos kislány örül, ha egy harmadikos barátkozik vele. Sőt, a fiúkkal is haverkodhat.

2017. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!