Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Biogaia probiotikumot...

A Biogaia probiotikumot tartósan lehet adni?

Figyelt kérdés

Hét éves kislányom az elmúlt másfél hónapban két hányós nyavalyán is átesett. Az egyik vírus volt, a másik csak gyomorrontás. Elég érzékeny ezekre sajnos.

A Biogaia-t lehet adni neki, akár két-három hónapon át is? Vagy mivel tudom erősíteni, hogy a közös Wc használattól a suliban ne legyen olyan hamar beteg? Mindig elmondom neki, hogy ha pisis a wc, ne üljön rá. Az iskolai wc-k sokszor össze vannak pisilve, kakilva, sietnek a gyerekek az órákra, a takarítónő nem elég alapos. Novemberben az egész első a osztály benyalta a hányós vírust, az én lányom kórházba kerül vele. Hogy tudnám ezt megelőzni? Szívem szerint én magam takarítanám azokat a wc-ket, én a lányomnál is jobban szenvedek, amikor beteg.



2017. dec. 31. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Adhatod, de az immunrendszeren vitatott, hogy segít-e a probiotikum. Béres csepp, grapefruitmag csepp, biztosan van sok más immunerősítő is, de ezek sem csodaszerek sajnos.
2017. dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A béres csepp sajnos nem vált be, óriási székrekedést okoz neki. A másikat nem próbáltam még.
2017. dec. 31. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!