Kiválasztható az örökbe fogadni kívánt gyermek neme?

Figyelt kérdés
3 fiú után egy kislányt szeretnénk örökbe fogadni. 0 és 1.5 éves kor között. Erre van lehetőség? Nagyjából mennyi a várakozási idő? Más kikötésünk nincs.

#Örökbe kislányt
2020. júl. 29. 08:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Van lehetőség, de a legkisebb gyereknél 4 évvel fiatalabbnak kell lennie az örökbefogadottnak. Amúgy is egy 0-1.5 éves kikötések nélkül is 3-6 év.
2020. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a legkisebb gyermektől 2 évvel kell fiatalabb legyen. A várakozási idő bele fér 4-5 év múlva terveztünk újra babázni.
2020. júl. 29. 08:34
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Babázni nem nagyon fogtok de hajrá.
2020. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van lehetőség, ki lehet kötni nemet. Viszont érdemes minél előbb belevagni, mert ha csak kislányt szeretnétek, és mondjuk bőrszinre is tesztek kikötést, ezek mind szűkítik a kört, és tényleg 4-6 évet is kellhet várni.


Ha származás mindegy, és kisebb korrigalhato betegségeket is elfogadtok, akkor pár évvel rovidulhet a várakozás. És a megyétől is függ, amelyikben éltek.


Olvasgassatok az Örökbe.hu oldalt.

2020. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nincs más kikötés annyi hogy kislány legyen.
2020. júl. 29. 12:24
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Az is pont elég. Ha nem gond hogy súlyos beteg és vagy roma akkor 2-3 év ha ezek nem játszanak akkor már inkább 6-8 év.
2020. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Azert az a 6-8 ev boven tulzas. 2-3 ev szokott lenni altalaban,de ehhez nem eleg annyi,hogy akarsz egy kislanyt es kesz. Eleg maceras,sot.. TEGYESZ-be kerj idopontot es erdeklodj, valamint kell egy kerveny is,de ott ugy is mindent elmondanak.

De csomo orokbefogadas alapitvanyon keresztul tortenik es talan az gyorsabb,de errol en nem tudok semmit, csak azon gondolkoztam el,hogy ha valaki egy alapitvanytol ker segitseget a babaja orokbeadasahoz es nyilt az orokbeadas, es a verszerinti anyanak szimpatikusak vagytok,akkor talan gyorsabb lehet az egesz. Mig az intezetis csecsemok es gyermekek van hogy 2-3-4 eves korukig ott vannak,mert nem mondanak le roluk csak felszivodnak,az en esetemben ez tortent,de ha nyilt orokbeadas lett volna akkor mar kisbaba korban a nevelo szuleimhez kerulhettem volna.

2020. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem lehet gyerekünk, mi is kislányt szeretnénk örökbefogadni 2 éves korig. 2 és fél éve várunk :(
2020. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Akinek van 3!!! saját gyereke annak minek kell egy negyedik? Ha ennyire babáznál vegyél egy műanyagot vagy menjél el dolgozni egy bölcsődébe. Ott naponta 20 tudsz majd babázni.
2020. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó bár nem tartozik rád és semmi jogod ilyen stílusba írni de azért elmondom,azért szeretnénk örökbe fogadni egy kislányt mivel három fiú gyermekünk mellé szeretnénk egy pici hercegnőt de én már nem szülhetek több gyermeket. Ezért szeretnénk örökbe fogadni egy kis árvát, hogy gondoskodjuk róla és hogy betöltse az űrt. Remélem elégedett vagy a válasszal. Á és dajka vagyok.
2020. aug. 24. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!