Milyen feltételekkel adják vissza a babát?

Figyelt kérdés

Ha szülés után lemondtam róla, de 6 hétig még meggondolhatom magam, és a 5. hét 4. napján "visszakérem" a babát.

Ilyenkor feltétel, hogy már be legyen rendezve a gyerekszoba, vagy elég ha csak a nagyon alapok vannak meg, kiságy, pelenka, ruhák? Babakocsi, babakád nincs


2021. aug. 20. 13:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a védőnőtől vagy a gyámhivatalnàl érdemes megkérdezni. Persze elég szerencsétlen az időpont most a hosszú hétvégén biztosan mindenki elérhetetlen. De nagyon szurkolok, hogy mégis fel tudd nevelni a gyereket.
2021. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Ezek senkit nem érdekelnek, pont elég, hogy akarod, a tiéd! Mi lesz 1-2-3 hónap múlva? Nagyon nem a babakocsi kérdés volt eddig sem a probléma.
2021. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
43%
Miért fosztod meg attól, hogy normális körülmények között nőjön fel, ha még egy babakád megvétele is problémát okoz?
2021. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az a fontos, hogy a 6.hét letelte előtt jelezd. A többi "részlet kérdés", de ha nem jelentkezel időben, hogy meggondoltad magad, akkor hivatalossá válik az örökbefogadás és esélyed sincs visszakapni, hiába van babakocsid!
2021. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
33%
Mit lesz a jövőtök? 183 szempont van, amiért nem lehet, az az egy hogy szereted nagyon fontos. Szereted -e annyira, hogy jobb életet kívánsz neki, mint ami melletted lenne?
2021. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat


Megtudom venni, csak egyedül vagyok és egyben nem tudok hazacipelni mindent. Ha nyitva lenne ma valamelyik bababolt, már lenne kád is.

2021. aug. 20. 14:28
 7/42 anonim ***** válasza:
79%
Nincsenek ilyen feltételek, én úgy tudom. Sok sikert ‹3
2021. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Úgy rémlik ki fognak jönni hozzánk, azért kérdezem, hogy nem e gond ha egyelőre nincs meg minden.

Telefonálok folyamatosan, ha felveszik megkérdezek mindent, csak telik az idő

2021. aug. 20. 14:36
 9/42 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, de miért pont augusztus 20-án jut eszedbe 5hét+4.napon?!🤦 Ha nem veszik fel, akkor is hagyj legalább egy e-mailt, hogy legyen nyoma dátummal, hogy határidő előtt jelentkeztél!
2021. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
18%
Amúgy igen, láthatóan kamukérdés...
2021. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!