Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Van itt olyan akit örökbefogad...

Van itt olyan akit örökbefogadtak?

Figyelt kérdés
Hány évesen tudtátok meg? Hogyan fogadtátok? Mennyire viselt meg? Van ennek bármilyen hatása az életetekre? Éreztek haragot emiatt vagy szomorúságot, csalódottságot?
2022. jan. 28. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen en.

Mindig is tudtam. De a szuloanyamat nem tekintem annak. Nincs semmilyen hatassal az életemre mert sosem láttam azt aki szült. 1x beszéltem vele messengeren es kesz.

Talan annyiból vagyok csalódott hogy utannam született meg 3 testverem. Köztem es a legnagyobb hugom között alig 1 ev van. Engem eldobott, őt nem,pontosabban az apja neveli őket.

2022. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom..😟 Ezt most csak azért kérdeztem, mert én egyedül vállaltam a babát és sokan azt mondják, hogy miért nem adtam örökbe, mert anyagilag jobb körülmények között lenne és többet adnának neki. De én nem tudtam lemondani róla és azt sem akartam, hogy később sérüljön amiért azt érzi esetleg, hogy nekem nem kellett. Nem tudom, hogy jól döntöttem e...
2022. jan. 29. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

1 vagyok. Apa nélkül nőttem fel. Nekem az a sztorim hogy megkertek az anyukámat (azt aki megszult nem lehet anyának nevezni..) hogy par napot vigyázzon ram mert kimerült, nehéz szülés volt, stb stb. Noss ennek mar 26 eve, nagyon kimerült lehet szegény 😅

Hidd el, jol döntöttél! Az anyagi helyzeted meg lehet nagyon jo is, sőt kimagaslo! Ha csak emiatt akartad volna őt örökbe adni eleted végéig marcangolt volna a tudat mi van vele, hol van, hogy van.. Nekem 1 anyukam van, ő ult a beteg agyam mellett, taplalt, iskolaztatott,nem az a másik nő aki meg pelenkát sem hagyott, sem tápszert. Eheztetett amíg nala voltam, (5 nap) a fenekemen látszott a csont mert kimarta a pelenka, ugyinis nem cserélt rajtam pelenkát napok ota,es mivel szinte éjszaka kerültem hozzajuk, es anyuéknak akkoriban nem volt pénzük, tehentejet, es tejfölt kaptam mert nem volt mas otthon, es nem volt pénzük tápszerre. Egy ideig vissza akartak adni, de jöttek a kifogások.. Aztán elinditottak az orokbefogadast (soha nem voltam otthonban, vagy bárhol máshol), a per 5 evig húzódott mert próbálták keresni a szuloanyamat, ugye sikertelenül. Aztán nevet valtoztattam, es lám itt vagyok. Egy kukaba is kidobhatott volna, de hála istennek nem,es nem Győzők elég halas lenni nekik, es a Jó istennek mert gyönyörű gyerekkorom volt, az anyagi helyzetünk rendeződött, akar ok is örökbe adhattak volna, de nem tettek :) szóval ha az anyagiakon aggódsz ne tedd, bármikor lehet jobb a helyzezetek, de gyereked nem sok lehet az életben, es örökké bannad ha orokbeadtad volna. Főleg akkor ha utánna született volna meg baba.. Mindig arra gondoltal volna hol van, jól van - e.

A kicsit beadtatod bölcsibe es mehetsz dolgozni ha ugy van.

Hú, ez hosszúra sikerült ne haragudj, de remélem segített ❤️

Mennyi idős a kicsi? Apukaval mi történt? Van bármi segítséged?

2022. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!