Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Mennyi esélyem van örökbeadó...

Mennyi esélyem van örökbeadó anyát találnom? Akinek sikerült magánúton, hol talált rá?

Figyelt kérdés
A férjemmel örökbe szeretnénk fogadni. Minden papírunk már megvan. Várakozunk... Mit tanácsoltok, hogyan és hol találhatom meg azt a kismamát aki valamilyen oknál fogva nem tudja vagy nem akarja megtartani kisbabáját?

2023. márc. 31. 10:12
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megírtad és a szurkolást is. Gratulálok Nektek, hogy teljesült a vágyatok, ez erőt ad most nekem is.
2023. ápr. 4. 11:36
 22/28 anonim ***** válasza:
18.: Mekkora retek bunkó vagy... Amúgy meg az örökbefogadott is saját lesz az örökbefogadás után, nem a vér teszi a családot.
2023. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább az a "retek bunkó", aki alig várja, hogy valakitől végre elvehesse a gyerekét.
2023. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
23.: Akkor kapaszkodj meg: nem, nem ő veszi el erőszakkal, van, aki önként passzolja le a gyerekét. Nem mindenki érez kötődést, még vér szerinti gyerekhez sem.
2023. ápr. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24%

Senki nem jókedvéből "passzolja le", vagy mert nem érez kötődést, hanem mert olyan szörnyű körülmények közé került, hogy ez az egyetlen lehetősége. Ő meg alig várja, hogy valaki végre így járjon.

Undorító.

2023. ápr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
69%
25.: A nagy lóf.szt nem. Világ legnagyobb romantizált hazugsága, hogy minden nő érez kötődést a gyereke iránt... Volt ilyen örökbefogadott is, aki felnőttként mikor megkereste a vér szerinti anyját, az közölte vele, hogy bocs, sosem akartam gyereket, ne keress tőbbet. Döbbenet, hogy még mindig vannak, akik elhiszik azt a marhaságot, hogy minden nőben ott az anyai ösztön, és véletlenül sincs olyan, hogy valakinek nem kell a saját se. Még a gazdagoknál is van, hogy megszabadulnak a nem kellő gyerektől. Ez a hazug romantizálás, na ez az igazán undorító.
2023. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
66%

Én rommá szarrá mínuszoltam a 10-est, és a nyilvánvaló többi kommentjét.

Ilyen egy gyökeret te jó ég. :D

Hallod haver, és az a retardált szörnyeteg aki wc-n húzza le az alig pár perces gyerekét, az szerinted milyen ember? Vagy a hozzá hasonló szívtelenek, akiknek nyűg, és teher a születendő gyerek?

Gondold már végig bmeg hogy mit írsz...

Az ilyenek akik lepasszolják a gyereket, szerinted egytől egyig milyen emberek?

Te tényleg azt tartod undorítónak, hogy mondjuk akinek nem lehet gyereke, vagy kockázatos a szülés, vagy alacsony a fájdalomküszöbe, esetleg nem lehet császározni... szeretne egy gyereket, és alig várja?

Ebben mi a jó édes..... Az undorító?

A kérdező írásaiból ítélve, szerintem meg sem fordulna a fejében, hogy egy anyát elszakítson a gyerekétől, aki igényt tart rá.

A te fejedben valami nagyon nagy káosz van, mert ahogy látom nem nagyon tudtad elengedni ezt a vonalat a következő kommentjeidben sem... :D idióta barom... és ennek szavazati joga van

2023. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Tipik vérmániás idióta, aki azt hiszi, hogy a közös dns meg az egyszeri felcsinálás anyává varázsol mindenkit. 🤣 Vazze a saját anyám elvietett a nővérekkel születésem után, mondván rá ne tegyenek, annyira undorítónak talált mázosan. Na ennyit a nagy anyai szeretetről meg méhen belüli kötődésről. 🤣
2023. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!