Hogyan lehet lemondani a gyerekről, ha már 4 éves?

Figyelt kérdés
Ugye a szülés után van lehetőség a kórházban hagyni, de ha valaki nem élt ezzel, van lehetőség később lemondani róla, hogy valaki más örökbe fogadja?

2023. ápr. 13. 09:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom ujj pasi van a dologban aki a gyereket nem válalja,te meg inkább eldobod a gyereket,egy pár év múlva meg új családod lessz gratulàlok
2023. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
94%
De tudnál ha akarnál. A gyereked az aki nem tud semmit tenni, mert totálisan kiszolgáltatott. Baromi sok nő küzd depresszióval, főleg ha egyedül neveli a gyereket, de ez egy kezelhető dolog. Éppen elég segítséget kaphatsz. Azt nem is írod mi a konkrét gond, csak azt hogy te nem ezt a lovat akartad. Hát a gyereked se nyilván, de ő fog egész életében fizetni mert neked útban van. Mérd már fel hagy az ami neked szar érzés, az neki egy életet tönktevő trauma lehet. Kérj segítséget. Pszichiáter, pszichológus, -ez utóbbibaromi sok helyen van ingyenesen is, akár egyházi működtetésben is. vannak anyaotthonok, vannak akik azért melóznak hogy az olyan emberek mint te, helyrehozhassák az életüket. Az hogy nem akarok anya lenni nem ok a gyerek eldobására. Az az abortuszra ok. A négy évesed már tökéletesen érteni fogja mit ettél vele.
2023. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
90%
*tettél
2023. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
65%
Detto ugyanez van nekem is, 4 éves szintén, nálunk annyi mondjuk hogy a férjem akkor se mondana le róla ha fegyverrel kényszerítenék, szóval nekünk max inkább az én lelépek és ő neveli fel. Bár mostanában kezdem én is magam jobban érezni vele kapcsolatban.
2023. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
16%
Ne csak a gyerek érdekeit tartsuk azért már szem előtt. A nő nem számít? A 4 éves lehet emlékezni sem fog a dolgokra. Mivel jobb felnőni egy anya mellett, aki utálja őt? :D És valószínűleg anyagilag sincs a toppon, azért általában ez szokott a legnagyobb gond lenni egy gyerekkel, hogy nincs pénz és a gyerek miatt lehetőség sincs a kitörésre a szegénységből. Tehát utálja az anyja és szar körülmények között nőne fel. Akkor inkább fogadja be más. Nem mindenki akar babát. Én előbb fogadnék örökbe egy 4-5 évest.
2023. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
87%
Ennél még az is jobb lenne,ha a gyerek maradna a helyén,és te mennél el örökre. Komolyan.
2023. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
77%
15*te pihentagyu mi az hogy ne a gyerek érdekeit nézük????????egy kisgyerek védtelen hogy önálosodjon te szarházi
2023. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
27%

17 Szerintem meg attól még, mert elkövetett egy hibát, nem kell 20 év kárhozatra ítélni, nem gondolod? Nem egy robotról beszélünk, aki tudja irányítani az érzéseit.

A gyerek felnőhet boldogan máshol is.

2023. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
84%
"Ne csak a gyerek érdekeit tartsuk azért már szem előtt. A nő nem számít? " Ebben az esetben? Már bocs hogy a gyerekkel vagyok empatikus inkább. Neki nincs döntési esélye, ő az aki kiszolgáltatott a felnőttek pillanatnyi szeszélyének, és ő az aki vétlen az egész helyzetben.
2023. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
83%

"20 év kárhozatra ítélni" -de a gyereket lehet egy életre arra a tudatra hogy eldobták?

"Nem egy robotról beszélünk" valóban. egy négy éves nem robot, és nem játékszer.


"A gyerek felnőhet boldogan máshol is." Vagy a statisztikák ismeretében valószínűbb hogy nevelőszülőhöz SEM kerül, hanem állami gondozásból megy 18 évesen az utcára. Miután ki tudja mennyi bántalmazást szenvedett el, és jó esetben szerencséje van ah csak fizikait, nem nemi erőszakot, vagy nem csináltak belőle prostit az idősebb állami gondozottak, esetleg maguk a nevelők. [link]


[link]

2023. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!