Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kicsit náthás, egyhén hurutosa...

Kicsit náthás, egyhén hurutosan köhécselő gyereket jó közérzettel vinnétek oviba?

Figyelt kérdés
Gondolom az oviba kapta el,mert hétvégére jött ki rajta. Ma itthon tartom,de vajon meddig indokolt
2020. márc. 9. 07:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Biztos nem. Ezért lesznek állandóan betegek a gyerekek az oviban...mert valaki biztos beviszi a köhögős, taknyos gyerekét. Azért mert neki jó a közérzete, még fertőzhet.
2020. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem... Ezert vagyok itthon minden 2.heten, es van veszelyben a munkam, mert masok beviszik a gyereket betegen🙄
2020. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha nincs láz, levertség rossz közérzet és az orrból folyó váladék nem sok hogy lógjon neki és vizes tehát nem zöld meg sárga akkor igen...
2020. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
DEhogy vinném, pont az ilyenek miatt lesz beteg a többi gyerek. És általában az otthon lévő anyák viszik előszeretettel ilyen betegen is.
2020. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem vinném.
2020. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ma itthon maradt. Péntek délután kezdödödtt nála. Enyhe tünetekkel. Ma már max háromszor fújta az orrát,csak reggel köhögött.

Egyébként a gyerekorvos emiatt nem tartja indokoltnak,hogy itthon maradjon. Mindig azt mondja ilyenkor,nem betegebb mint a többi gyerek mehet közösségbe.

2020. márc. 9. 14:43
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Aha kérdező..és te gondolom boldog lennél ha egy ilyen "nem beteg" gyerek miatt esnél ki a munkából igaz?
2020. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
En értem hogy nem betegebb, mint más gyerek... De pl ez ilyen annyira nem beteg gyerekek miatt a fiam pl befullad (kruppos) es neki nem opcio, hogy az ilyen kis nathaval mehet oviba....
2020. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Én beviszem.

Pont azért, mert mindenki beviszi....

A bölcsiben már eljátszott h mindig itthon maradt ilyenkor. Én bevittem gyógyultan, aztán 3 nap múlva ugyan olyan ( vagy még jobban) beteg lett.

Mindenki más elvitte így a gyerekét, ők meg visszafertőzték az enyémet.

Tök felesleges volt itthon tartanom addig még nem igazán beteg.

2020. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,nálunk is hasonló a helyzet.
2020. márc. 10. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!