Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kicsit náthás, egyhén hurutosa...

Kicsit náthás, egyhén hurutosan köhécselő gyereket jó közérzettel vinnétek oviba?

Figyelt kérdés
Gondolom az oviba kapta el,mert hétvégére jött ki rajta. Ma itthon tartom,de vajon meddig indokolt
2020. márc. 9. 07:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Gratulálok nektek. És el tudtok számolni a lelkiismeretetekkel? Nálunk például van egy két éve májtranszplantált kislány a családban, és most volt kórházban pont az ilyen felelőtlen szülők miatt. A nagy testvére hazahozta neki a vírust ő meg két hétig volt kórházban. Gondolom ti is boldogok lennétek ha nálatok például egy ilyen szülő miatt az újszülöttetek kerülne kórházba igaz?
2020. márc. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

Mindig lesz aki ezért vagy azért beviszi így a gyerekét!

Engem már egyszer kirúgtak az állásomból a sok tp miatt ( mikor bölcsi volt)

És képzeld most h ovis és én itthon vok a kicsikkel ( koraszülött ikreim vannak)

Én itthon tartom, de a többi szülő nem. Pont ugyan annyit beteg és hazahozza a kicsiknek.

Mit tegyek? Írjak petíciót?

2020. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%

Mázlista vagy a normális, haladó szemléletű gyerekorvosotokkal! A miénk bezzeg kapásból antibiotikummal meg minden vacakkal tömi, és itthon tartja hetekig. A hajam égnek áll tőle.

Pénteken indult a lányomnál is a nátha, hétfőre már csak köhintett párat, úgyhogy én vittem volna vagy max. itthon tartom 3 napos szülői igazolással. De neeem, mert maradi óvó néni már pikkel rám, amiért "nem szeretem orvoshoz vinni a gyereket" (vajon miért? 🙄), és tette a megjegyzéseket, amiket a gyerek visszamondott nekem. Úgyhogy elvittem, mielőtt annyira behisztizik a semmin, hogy feljelent a gyerjónál. Eredmény a szokásos, antibio, szteroidos orrcsepp, anyám kínja, és jövő hét kedden vár vissza, hogy eldöntse, maradjon-e még tovább itthon a gyerek. A végén tuti 3 hetet itthon fog üldögélni egy nyomorult nátha miatt.

El kéne küldeni az összes ilyen "szakembert" Dr. Novák Hunorhoz egy kis fejtágításra. Doktor bácsit, óvó nénit kézenfogva. Bár ezeknek lehet magyarázni bármit, nem érdekelné őket. Begyepesedettek.

2020. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%
13as, vagy a haladó szellemű" anyukákat kéne elküldeni egy kis fejtágításra a gyerek intenzívre, hogy lássák mit is előzhetnek meg a csúúnya gonosz maradi gondolkodású orvosok. Amúgy válthatsz gyerekorvost kereshetsz olyat aki a 40 fokos lázas beteg gyerekednek se ad antbiotikumot nehogy hiányozzon egy napot is az oviból. Ha gondold ajánlok ilyet, most miatta lett a fél ovi ótvaros mert kiadta a fertőző gyereknek is az igazolást. Nagyon remélem találsz majd ilyen megbízható haladó szellemű szakembert.
2020. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%

[link]


[link]


Ennyi.

És nem mindegy, milyen problémáról van szó. Aki pedig meg szeretné óvni a fertőzésektől a gyerekét, az tényleg tarthatja bezárva a pincében, és még az sem lesz elég.

(#13 voltam)

2020. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!