Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 3 gyerekes anyukák hogy...

3 gyerekes anyukák hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból feltett kèrdès. Egy 3 gyerekes anyuka, akinek nincs arra lehetősège ,hogy kocsiba pattanjon,hogy oldja meg hogy a gyereket elvigye óvodába? A mèg nem óvodaköteles kèt másik mellett. Milyen megoldások lèteznek , hogy ne izzadjon le az ember 3x mire hazaèr az óviból. (Már ha van ilyen..)

Egy pár hónapos babáról van szó , egy kèt èvesről ès egy 5 èvesről.

Köszönöm előre is a válaszokat



2021. febr. 3. 05:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%

20!


Valahogy csak megoldja az ismerősöd, ha 15 ebe ugyanott dolgozik, nem? Ez a lényeg. Megoldja az ember. Lehet nem költözik az óvoda melle, amikor eszébe se jut meg gyereket vállalni. Lehet mellé költözik, aztán mégis a város másik végébe hordja majd, mert azt tartja megfelelőnek. Lehet buszal jár majd, lehet taxival, lehet biciklizik. Megoldják. Van aki egyedül talalja meg a megoldást, van akinek meg segítség kell hozzá.

2021. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%

Amikor a legkisebb kicsi volt, én otthon voltam vele, a nagyokat meg az apjuk vitte oviba/iskolába.

Valahogy mindig el van felejtve, hogy van azoknak a gyerekeknek apjuk is, aki minden bizonnyal képes elvinni a gyerekét az oviba. Feltételezve, hogy nem hajnalban jár dolgozni, természetesen.

2021. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Yankovich Aletta válasza:
7%

Nekem csak annyi lenne a hozzászólásom, hogy faluban ez egészen máshogy működik. A kérdező el 1 faluba sőt lakunk, sőt szomszédok vagyunk. Sajnos igen csak nehéz lehet szerintem 3 gyermekkel. Nekem 1 lányom van aki 8 lesz, de van, hogy vele is nehéz el jutnunk az oviba. A falu végén lakunk ahol összesen 1 közvilágítás van ami felháborító. Az önk. nem tesz semmit. Évek óta így van. Az utakat pedig csak a fő úton takarítják el a havat ami szerintem szintén felháborító mivel tavaly amikor épp indultam az állomásra ( szerencsére a lányom nem volt velem ) annyira csúszós volt az út, hogy életem a kerékpárom meg rám esett. Jó kis lila foltjaim lettek! A fő útnál van járda de az se mindenhol. A faluba amúgy máshol nincs járda sajnos így kénytelenek vagyunk az úton közlekedni ami van, hogy eléggé veszélyes mivel vannak idióták akik nem tartják be a sebesség határt!!! Amikor a lányom kicsi volt 1 - 6 éves máshol laktunk. Budapesten. A közlekedéssel nem volt probléma. Gyalog oda értem 5 perc alatt amikor egyedül voltam, a lányommal 10 - 15 perc is volt. Nem mindig tetszett neki, hogy bölcsibe, majd oviba mentünk. Sok volt a hiszti stb. Teszem hozzá, hogy az utak se úgy néznek ki ahogy kellene, kátyúk mindenhol. Ha be lepi a hó nem lehet látni, főleg ha még csúszik is az eléggé az életveszélyes!

Azt még le írnám, hogy sajnos a polgármestert semmi se érdekli. Folyton kutyák vannak kint. Kicsik, nagyok. Több alkalommal találkoztunk a lányommal Amstaff kutyákkal inkább másik utcán.


Szóval én ezek után nem merném vinni a gyereket az oviba, suliba ha nem lenne kötelező. Ki hívnám szépen a tv-seket és el van intézve. Ha a polg.mest. nem tesz semmit!!!


A kérdezőnek a párjának van ugyan autója, de ő általában hajnalba megy is dolgozni amikor szinte mindenki alszik. Úgy nem tudná el vinni őket az oviba. És mivel sajnos nekünk sincs autónk így mi is vagy gyalog vagy kerékpárral megyünk.


De mivel jan. 18 - a óta itthon vagyok, mert folyamatosan hőemelkedésem van aztán be lázasodom, és pár óra vagy másnap jobban leszek. Aztán folytatódik az egész előről... Szóval ezért most mi is itthon vagyunk. Most is csak azért tudok írni mert jobban vagyok, de pár óra és megint kezdődik éléről.


** Szedem a gyógyszereket is, iszok vizet is.. de folyton ki vagyok száradva... **

2021. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
76%

23!


Nem tudom mit hordtál itt össze, a kérdező egy elméleti kérdést tett fel, kb 1millio % hogy még véletlenül se ismered.

2021. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
65%
23.??????????????????????
2021. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Yankovich Aletta válasza:
50%
Csupán le írtam, hogy mik a hátrányai az ovodába menésnek 3 gyerekkel itt a környékünkön!
2021. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!