Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Overál helyett mit?

Overál helyett mit?

Figyelt kérdés
Aki télen nem overált ad a gyermekére az óvodában, hogyan oldja meg az öltözködést? Oké, vastag kabát, de milyen nadrágot érdemes ráadni? Ami viszonylag gyorsan megy öltözködésben.

2022. okt. 18. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyi idő mint egy nadrágba és kabátba belebújni, amit ugye téli időszakon kívül is csinál nap mint nap
2022. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Neked mint felnôttnek lehet idôigènyesebb, de a gyerek egyedül az overalt nem tudja felvenni..míg 3,5-4 èvesem a különàllot simàn
2022. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A lányom eddig overált hordott, nekem könnyű volt ráadni viszonylag, az óvodában is jobban szerették, azért abban vittem. Csak most vásárlás előtt állok és elgondolkodtam, mi lenne jó megoldás, mert egyszerre fogom vinni az öccsét is bölcsibe, és vmi gyors megoldás lenne jó.
2022. okt. 18. 17:30
 14/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk én hazafele kocsival viszem, olyankor aokszor nem veszi fel azvalsót, csak a kabátot

Kézben kiviszem vagy olyan is van, hogy otthagyom,

Mert arra a 10 percre nem feltétlen kell (4,5 km az ovi)

2022. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mi busszal járunk, így mindenképpen kell vmi meleg ruházat.
2022. okt. 19. 07:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!