Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kifizetnétek a külön foglalkoz...

Kifizetnétek a külön foglalkozást?

Figyelt kérdés
Kisfiam ovijában vannak délután külön foglalkozások. Van karate is, aminek volt egy ingyenes bemutatója. Arra elmentünk, de nem szerettem volna, ha jár mert nem telik rá most. Viszont úgy vették, hogy mivel ott volt, járni fog. Szeptember végétől jár, de én ezt nem tudtam, nem kértem. Erre reggel mondja az óvónéni, hogy jelezte a karate oktató, hogy be kellene küldenem a foglalkozás árát. Azt mondtam, hogy rendben, de gondolkodtam, hogy erről nem én tehetek, hiszen én nem kértem hogy járjon. Így én ezt nem fizetném ki. Természetesen járni sem fog tovább, mert egyébként nem is szeretne járni.
2022. nov. 4. 09:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a sztoriban pont hogy te vagy az, aki verhetné az asztalt, hogy miért vitték a gyereked olyan külön foglalkozásra, amibe te nem egyeztél bele, s a gyerek még csak nem is szereti.
2022. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%
Én elvből nem fizetném be. Nem azért, mert a 3000 földhöz vágna, hanem hogy ne nézzenek már madárnak. Ez tisztességtelen eljárás volt, amit megreklamálnék, és nem fizetném be. Az óvónőnek is elmagyaráznám normális stílusban, hogy mi a gondom ezzel.
2022. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt fair a részükről. De kifizetném az eddig foglalkozást, ha már így alakult, viszont nem vinném többet a gyereket és ezt tisztáznám az óvónőkkel is, hogy fogják már fel, hogy nem kérted, nem írtál alá semmit.
2022. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
81%

Azt se tudod, hova jár a gyereked, és szerinted jó a kommunikáció? Az igen!

Persze hogy kifizetném, legfeljebb válaszoltam volna, hogy jövő héten.

2022. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért nem beszélt róla, mert nem szereti. Én is ilyen voltam oviban, a rosszat nem mondtam el otthon.


Ami azt jelenti, hogy bizalmi gondjaim voltak a szüleimmel, amin jó lett változtatni.


De nekem is megdöbbentő, hogy ennyi idő alatt nem derült ez ki. Se a gyerek, se az ovónő nem szólt róla, fura.

2022. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
82%

mennyiböl mennyi megy? Lehet hogy létszámot kellet írni

Köszike hogy válaszolsz erre is:)

2022. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
57%

Én ezt nem értem, egy hónapig jár a gyerek karatéra, és te nem tudsz róla????

Azt meg hogy? Sosem beszélgettek róla h mit csinált az oviban??? Ez nem délutáni foglalkozás, mikor mész érte hogy ez sosem tünt fel???

2022. nov. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
43%
?? Azért egy óvodás gyerek már mesél, neked hogyhogy nem, nem kérdezed? Vagy ha csak egyik szülő dolgozik, a másik nem kérdezi meg szerencsétlentől, mi volt az oviban? Az meg, hogy 3000 Ft gondot okoz, hát ne haragudj, miből esztek? Miért nem dolgoztok mindketten??!
2022. nov. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Nem mesélte. Ha megkérdezem mi volt az oviban, ilyeneket nem mond. Csak hogy mit játszott az udvaron.

Beszéltem az óvónővel. Mondtam hogy a gyereket többet ne küldje karatéra és nem fizetem ki az eddigit sem.

Elmondása szerint a férjemet kérdezte az első óra napján, hogy fog-e járni a gyerek. Aznap ő vitte reggel. Mivel az óvónő is jól tudja, hogy az ilyen dolgokat én intézem, nem is értem miért vele beszél ilyenről. Sietett is munkába, azt sem tudta miről van szó (gondolta valami ingyenes dolog) mondta hogy persze. De sem tájékoztatást nem kapott, sem alá nem írt semmit. Aztán többet erről szó sem esett.

A gyerek nem szereti. Elugrabugrál, mert kértem mutassa neg mit tanult, de az messze nem karate. De annyira nem szereti, hogy ezért fizessek.

2022. nov. 5. 10:05
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk így, hogy a férjed azt mondta igen, járni fog, így gáz, hogy nem fizeted ki. Mert ezek szerint "jogosan" járt.


Az apja is ugyanolyan szülő nehogy már tőled kérjen mindenre engedélyt az ovónő, ha a férjed leokézta.

2022. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!