Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire volt korrekt ez az...

Mennyire volt korrekt ez az óvónőtől ?

Figyelt kérdés
Az ajtóban álltam ahol ,egy papírt töltöttem ki,mikor fel nézetem láttam jön egy csoport ,próbáltam arrébb állni ,de kisfiam előttem nem mozdultel elég gyorsan és az egyik gyerek már le is verte a táskát a hátamról .A gyerek oda szól az óvónőnek ,hogy a néni megütöt,mire az óvónő meg ütöt ?Es rám szólt ,hogy figyeljek oda jobban.Ez egészben az zavar ,hogy hol volt az óvónő mikor a csoport szinte felöklelt mert nem tudták várni 2mp hogy arrébb lépjek, ha az én gyerekem neki megy valakinek bocsánatot kérek nem hogy rá fogom,hogy megütötte .Ennek ellenére bocsánatot kértem ,és próbáltam elmagyárázni ,de nem érdekelte az ovónőt .
2023. ápr. 24. 19:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Ez vihar a biliben. Máskor ne állj az ajtóba.
2023. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igazából az zavar ,hogy úgy lett kezelve a helyzet ,hogy én megütöttem a gyereket.
2023. ápr. 24. 20:01
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Annyit kellett volna mondani, hogy nekem jött, nem megütöttem, de semmi probléma, majd megtanítják elnézést kérni a szülei vagy a pedagógusok.
2023. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Az óvónő megütött? Az kamu. Ilyet nem tesz egy óvónő. Ha meg tényleg megütött, lehet feljelenteni, aztán nem lesz többé óvónő.
2023. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Nehogy már emiatt kiírjál egy kérdést! Komolyan ezen lovagolsz órák óta? Ez nulla! Egy felnőttnek ez nem lehet probléma! Aludjál vagy igyál egyet!
2023. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem mindenki egyforma, engem zavar! Pl hogy az óvónő úgy vezet egy csoportot ,hogy felöklelik a felnőtteket ,vagy az , hogy rám fogják hogy megütöttem egy gyereket ,és még se akarnak hallgatni .
2023. ápr. 24. 20:26
 7/28 Derjaderja ***** válasza:
43%

A 3. Kommentről eszembe jutott az Amelie csodálatos èletéből a félènkeknek választ súgó fickó.


Szerintem a leírt szituáció full megalázó, nekem az aznapomat minimum tönkretette volna. Olvasva is haragudtam az óvónőre és nem is értem.

2023. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

Néhány óvónő a szülőt is úgy kezeli, mintha gyerek lenne. Már aki hagyja. Legközelebb bocsánatkérés helyett olyan választ adj, mint például a 3. válaszoló.


Amúgy velem még nem mertek így beszélni az óvónők, de hallottam, hogy az egyik anyukának azt mondta nálunk az óvónő, hogy mi ez a sok szirsz@r itt a szekrényben, tessék elpakolni!!


Gondoltam magamban, hogy tessék?!?! Na, velem ezt nem merné...

2023. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hát ez egy olyan helyzet volt ,hogy hirtelen köpni nyelni nem tudtam ,próbáltam elmagyarazni neki, de úgy nézet rám mint egy darab ... és hát tényleg elb@szta a napom .Szerencsére nem a mi óvónők !
2023. ápr. 24. 20:41
 10/28 anonim ***** válasza:
67%

Mire kiléptem volna az óvoda épületéből, el is felejtettem volna.

Őszintén sajnálom azt, aki még este is ezen rágódik ill. egész napját elrontotta volna.

Legyetek lazábbak (kérdező és 7. válaszoló), a ti életetek lesz könnyebb.

2023. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!