Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Egyedülálló szülők hogyan...

Egyedülálló szülők hogyan oldják meg az oviba/suliba járást?

Figyelt kérdés
Most lesz ovis a kisfiam, egyedül nevelem. Valószínű 2 műszakos leszek (tehát 6-14 illetve 14-22). Ki hogyan oldja meg a bejárást, hazahozást? Mindig van ami ütközik így sajnos.. Persze van nagyszülői segítségem, de örülnék ha nem minden nap nekik kellene segíteni mert ez így sajnos nem a legjobb. Mire sulis lesz szeretnék ruhalmasabb melót valahogyan elintézni, de kezdésnek ezt gondoltam mert ez egy fix melóhely lenne.
2023. jún. 21. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
6 órás 1 műszakos munkarend. Más nem nagyon van amivel hozni vinni tudod
2023. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csúsztatott műszak, mondjuk 7-15, ha a munkáltató megengedi
2023. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek állandó baby sittere volt oviba vivésre.
2023. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 babyboom567 ***** válasza:
41%
vállalkozó lettem
2023. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Home offlice
2023. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Óvodában napi négy órát kötelező tartüzkodnia gyermekeknek, kiemelten délelőtti órákban.


Javíts ki, ha rosszul sejtem, biztosan ezerszer végiggondoltad, ezért lehet, hogy haszontalan, ha végigzongorázom én is fejben:


mondjuk, 23 órára hazaérsz az esti műszakot követően. Másnap, amikor felkelsz és elkészülsz a gyerekkel, beviszed oviba 9-re. Ennél a műszaknál úgy sejtem, folyamatosan megoldható, 9-re viszed oda, 13 órakor elhozod, hazaviszed, majd mész melóba.


Bár, megértelek, túl sok utazás, macera, ez igaz... :(


Amikor pedig 6-14 jársz dolgozni, beviszed 5:30-ra, bár értem én, nem minden ovi nyit ki, csak hatkor. Viszont egyes ovik 5-kor is kinyitnak, a dajkák nyitják, a pedagógus később érkezik.


A gyermeked ovija 6 előtt nincs nyitva? Az szívás volna, valóban...

2023. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* KORRIGÁLOK: 13 órakor elhozod, nagyihoz viszed.
2023. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!