Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tegezitek az ovisotok ovonőit,...

Tegezitek az ovisotok ovonőit, ovodai dolgozókat?

Figyelt kérdés
2023. júl. 23. 19:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első év végén ajánlották fel a tegeződést az óvónők, addig kölcsönösen magázódtunk.
2023. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen. Két gyerek, két különböző ovi, két különböző város, de mindkét helyen alap volt, hogy tegezodnek a szülők és az óvónők. Bölcsiben szintén így volt. Iskolában már nem.
2023. júl. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálunk az oviban tilos volt a tegeződés! A vezetőnek ez volt a mániája. Az elején nem vettem komolyan és az egyik legjobb baratnőm sem, aki óvónőként dolgozott ott, de nem a fiam csoportjában. Miután írásbeli figyelmeztetést kapott, kénytelenek voltunk ehhez alkalmazkodni. Érdekes volt, mikor olyan emberekkel, akikkel bölcsis, ovis, ált. iskolás korunk óta ismertük egymást el kellett kezdenünk magázódni. Azóta szerencsére már más az óvoda vezetője, de az durva volt...
2023. júl. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen. Van egy idősebb dadus, őt nem, de mindenki mást tegezek, ők is tegeznek minden szülőt. Én örülök neki, mert kellemesebb így beszélgetni.
2023. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen ez felénk alap lett valahogy mivel ők kezdték így nem volt kérdés. Kortól független. Van fiatalabb idősebb. Kis közösség valahol ha úgy veszük mi tartjuk fent az ovit-bölcsit mert az ellátó már nagyon nem teszi.
2023. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen nem. Számomra idegen felnőttekkel, akikkel hivatalos viszonyban vagyok, hogyan máshogy beszélnék, mint magázódva?
2023. júl. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, tegeződünk, azokkal az óvodapedagógusokkal nem, akikkel ritkán találkozom, nem ismerjük egymást. (pl. mikor összevont csoportok vannak, vagy nyáron mikor szabadságolások miatt változik a pedagógusi kar, hogy éppen ki van a gyerekekkel)

Minden esetben az óvónők, dadusok kezdeményezték a tegeződést, egy esetben pedig az óvónővel hol ő tegezett le engem, hol én őt véletlenül, aztán a második hétre automatikusan átváltottunk inkább a tegeződő viszonyra :D

2023. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!