Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviba! Bál lesz szülőknek!...

Oviba! Bál lesz szülőknek! Kezdők vagyunk azért kénék segítséget,felvan sorolva az ételek mellette támogatói jegy! Ha nem megyünk de a támogatói jegy összegét fizetjük az jó? Vagy azt sem kell?

Figyelt kérdés
Tombolát szintén lehet vinni.Mit szoktak ilyenkor?
jan. 11. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez karácsony előtt van. Ez az összeg ami bejön a csoport karácsonyi játékokre megy. Én nem szeretem a bálokat, de támogatói jegyet veszek.
jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Iskolába is csak támogatói jegyet veszek.
jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csak támogatói jegyet veszünk, a szőr feláll az ilyen báloktól a hátamon. Volt egy év, amikor ha nem is kötelező volt elmenni legalább az egyik szülőnek, de erősen ajánlott volt. Istenem, de utáltam minden percét és amint az első ember hazament, mentem én is.
jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég a támogatói jegy és akkor nem mész el.

Mi voltunk már egy bálon, igazából nem volt rossz, kicsit állatkodtunk a szülőkkel (akik egy részével szalagavatóztam anno), aztán 10kor tombola, utána szétszéledt mindenki haza leváltani a mamákat :D

Van olyan aki megveszi a támogatóit mert mondjuk nem tudja kire bízni a gyerekeit, ebből ne csinálj problémát, te így támogatod az intzéményt és kész

jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! Fizettem a támogatóit,elmenni mi sem akarunk.Jó is így ,hogy mondtátok elég azt megvenni!
jan. 11. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!