Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit tegyek ha lemaradtam az...

Mit tegyek ha lemaradtam az ovikostolóról? Annyira össze -vissza vannak az ovikostolók , írhatták volna sorba őket városunkban, ráadásul áprilisra emlékesztem hogy most kezdődnek, erre fel legtöbb helyen már lejárt

Figyelt kérdés

#Ovikostoló
ápr. 5. 06:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Amúgy is kb esélytelen a körzetesen kívül barhova máshova bekerulni
ápr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tájékozódj interneten. Nézd meg az ovik honlapját, keress szülői csoportokat.
ápr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Kóstoló, nem kostoló.
ápr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 babyboom567 ***** válasza:
80%
És a jelentkezésről is, ha még sehova sem adtad be a papírokat. Sürgősen keresd meg a körzetes ovidat, és kérjél nyomtatványt és add be, mert már pár nap múlva a határozatoknak kell jönni, hogy kit hova vettek fel.
ápr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
2 ovis gyerekem van, de foggalmam sincs, mi az az ovikóstoló.
ápr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#5 nyílt nap, ovi nyitogató, stb.

Kérdező, nálunk minden ovi két nyílt napot tart. Érdeklődj, hátha nálatok is.

ápr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 babyboom567 ***** válasza:
63%

"Az óvodai felvételi kérelmek leadásának határideje 2024. március 19-22. (8.00-16.00 óra között) személyesen abban az óvodában, amelybe gyermeküket beíratni szeretnék."


Szóval egészen biztosan nincs már nyílt nap sehol.És veszett gyorsan intézkednie kellene(mondjuk még ma) a kérdezőnek, ha nem szeretné kukutyinba hordani a gyerekét.Mert ha megjönnek a határozatok, egészen biztosan nem fogják kirakni pistikét vagy zolikát,mert a kérdező béna volt,hanem el kell fogadnia azt az ovit ahova hely van,és felveszik a gyereket.

ápr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenhol, nálunk például április 22-23.
ápr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 babyboom567 ***** válasza:
38%

Az a beiratkozás abba az oviba ahova felvételt nyert.De a jelentkezési lapokat már márciusba be kellett adni.


"Az óvodai felvételi kérelmek leadásának határideje 2024. március 19-22. (8.00-16.00 óra között) személyesen abban az óvodában, amelybe gyermeküket beíratni szeretnék."

"A felvételi határozatokat 2024. április 12-én 16:00 óráig küldjük meg elektronikus úton. A beiratkozás a 2024/25-ös nevelési évre 2024. április 23-án és 24-én lesz 9:00-től 16:00 óráig."

ápr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
#9, ezt te honnan szedted? A mi ovinkban április végén lesz nyílt nap, és még csak a tavalyi infók vannak kint a beíratásról, hogy május 2-5. Az OH is csak tegnap küldte ki a papírt, hogy óvodaköteles lett a gyerek és írassuk be. Sosem hallottam róla, hogy már beíratás előtt kellenének valami jelentkezési lapok. Vagy ez a ti ovitokra vonatkozik?
ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!