Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit tegyek ha lemaradtam az...

Mit tegyek ha lemaradtam az ovikostolóról? Annyira össze -vissza vannak az ovikostolók , írhatták volna sorba őket városunkban, ráadásul áprilisra emlékesztem hogy most kezdődnek, erre fel legtöbb helyen már lejárt

Figyelt kérdés

#Ovikostoló
ápr. 5. 06:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
#9, nálunk azt mondták, hogy nem kötelező a szándéknyilatkozat, elég csak a beíratkozásra elmenni, mert több a férőhely, mint a gyerek.
ápr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 babyboom567 ***** válasza:
0%

Google óvodai jelentkezés/beíratkozás és ezeket adja ki.

De nálunk már 4 éve is így volt meg most is így van,hogy előbb a jelentkezési lapokat adtuk be,megjelölve 3 ovit. Aztán jött a határozat,hogy hova tudják felvenni.Jah, az OH papírja az nekünk is akkor jött mikor már rég lezajlott a folyamat.


[link]

ápr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen meg úgy van, hogy besétálsz a beíratkozásra (ápr 22-24 között), vagy beküldöd elektronikusan a formanyomtatványt, amit letöltesz az ovi oldaláról, és ott jelölöd meg, hogy hova szeretnél jelentkezni még, de jelenleg kb feleannyi gyerek van, mint férőhely. A felvételről pedig május végéig értesítenek.
ápr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Mi el se mentünk, mert nem engedett el a munkahely. Amúgy is a körzetibe írattuk. Mondjuk az intézményvezető megjegyezte, hogy nem látott minket nyílt napon, ezért behívott minket a kisfiunkkal együtt, munka és bölcsi után.
ápr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most 10.-én lesz az ovikóstoló, 22-23, pedig a beiratkozás. (zala)
ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs is ilyen :D Suliba van 4 alkalom, de az oviba semmi.

Lányom is majd szeptembertől kezd, eddig semmit nem csináltunk.

Április 22-23 közt lesz a beiratkozás, oda be kell mennem és ennyi.

ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is majd április végén lesznek a nyílt napok, május elején a beíratkozás. Tavaly is így volt, mikor a lányomat kellett beíratni.
ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%
Ja és semmilyen jelentkezési lapot nem kellett leadni előtte. A határozat, hogy felvették június elején érkezett. 17-es vagyok.
ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont most kaptam levelet az oktatási hivataltól és abban azt írják, hogy április 20. és május 20. között van az óvodai beiratkozási időszak. A kiszemelt óvodánál kell érdeklődni a pontos dátumról. Szóval a beiratkozásról még egyáltalán nem késtél le kérdező. Ha a nyíltnapokra nem tudtál elmenni, és nem tudod, hogy hova irasd a gyereket próbálj meg helyi facebook csoportokban érdeklődni az óvodákról. Nálunk is többen kérdezték facebookon. Sőt még a játszótereken is állandó téma beiratkozás előtt, hogy melyik ovi/ovi csoport milyen.
ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden is április 22-23. a beiratkozás. Nálunk is még javában folynak a nyílt napok,a héten is voltam, de 2 hét múlva is megyek. Kérdező, szerintem egy telefont megér, ha valamelyik óvoda kifejezetten érdekel, hogy felhívod a vezetőt, és ami neked fontos kérdés, azt megkérdezed, ha már személyesen nem is lehet elmenni (pl. szobatisztaság, cumizás, beszoktatás, napirend, hány gyereket vesznek fel, ami neked fontos). Szerintem nem fognak elhajtani.
ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!