Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Bentiruha, kinti udvaros...

Bentiruha, kinti udvaros ruha, érkező-hazamenő ruha. Még a rövid ujjú pólót is át kell venni, adjak alá atlétát a kisfiamra? Vagy csupaszon legyen, mig átveszi a pólót?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kell a rovidujjut átvenni? Nem kell atléta alá, minek?
2013. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták,hogy a rövid ujjút is át kell venni.Gondolom,hogy ne abban legyen,amiben az udvaron rohangál,beleizzad. De úgyis van rajta még felső,szóval koszos nem lenne. Én se értem,már azt se tudom melyik milyen ruha,hova tegyem...Azt se tudom,hogy amiben viszem reggel,az jó-e bentinek,és legyen ott egy kinti,vagy amiben viszem,az legyen a kinti és legyen plusz benti...
2013. szept. 9. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:

azért túl se kell bonyolítani. vidd be tiszta ruhába, az a benti ruha. ha kimennek az udvarra, öltözzön át, legyen ott ruha, ennyi :)

mondjuk én a kintibe viszem, de csak a nacit, cipőt veszi át, pólót nem. de 3 ruhatár tuti nem kell :)

2013. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták,hogy amiben viszem,azt tegyem a zsákba, és legyen udvaros ruhája meg benti ruhája. És a pólót is át kell venni....
2013. szept. 9. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyém ma már vett fel atlétát a póló alá, mert panaszkodott, hogy fázik (állandóan szellőztetnek náluk.)
2013. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegènyek egèsz nap öltöznek. Mèg jô hogy nálunk nem így van. Ha már fázik mehet a poló alá az atlèta. Én kèt váltóruhát rakok be neki az oviszsákba,de nálunk nem öltözködnek. Abban van egèsz nap amiben viszem.
2013. szept. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!