Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák, ti lányotokra az...

Anyukák, ti lányotokra az oviban bentre csakis legginset és harisnyát+szoknyát adtok, vagy melegítőt, mackónadrágot is?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 16:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

ismerős ez a szoknya dolog, az én lányomról is lecsúszik, mert vékony. Sőt, egy-két leggins sem marad a derekán.


köszönöm a válaszokat

2014. aug. 23. 20:13
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

Na igen, az én lányom is vékony, a melegítőkbe is plusz gumit kellett húznom. Leggingsből, ami jó a derekára, az térdig ér...

Sima alj esélytelen, ha csak nem behúzós gumis a dereka. Kantárosokban gondolkozom még, olyan kis kertész ruhákban, az van több is, vagy harisnyával, vagy leggings-szel, ha találok rá valót. Meg azon is csodálkozom, hogy még a tescoban is 2000-2800 ft 2 db leggings. Mi a franc kerül azon a kis vékony vacak anyagon ennyibe???

Amúgy próbáltam rá nyáron szoknyát adni, de nem nagyon volt hajlandó felvenni, rövidnaci+póló kellett neki. Nem is biztos, hogy fel fog venni ilyesmit, itthon is melegítőben van télen. Na majd kiderül :D

Nem tudom, hányas vagyok, nekem van az ovis fiam, meg a majdnem ovis lányom :D

2014. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk amúgy az alvásnál pizsi van, eddig 2 ovit is próbált a fiam, mindkét helyen ez volt :D (Váltanunk kellett, botrányosan vacak volt az első...)
2014. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a lányom tavaly hordott az oviba leggingst, harisnyát és mackónacit is! Most is ugyanezekkel készülök, farmert nem adnék rá, mert az nem olyan kényelmes! Amúgy nagyon szép melegítőnacik vannak lányoknak! ;) Ja és kinti ruhának meg csak melegítőnacit vittünk! Minél hidegebb volt, annál vastagabbat. :)
2014. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Melegítőt is. Amihez kedve van. Reggel mindig megbeszéljük, hogy aznap miben szeretne bent lenni.
2014. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
bentre leggings+polo,legings +ruha,farmer is jöhet néha bent kintre melegitőnadrág,bélelt nadrág,farmer.
2014. aug. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 annamari69 ***** válasza:
70%
3 gyerekem van, nem értem, mi a gond a melegítővel. Bár én legtöbbször turiban vásárolok pár száz forintért, mire oda kerül, már többször is kimosták a ruhákat, nem fog, nem megy össze, látszik, ha bolyhos (akkor nem veszem meg). Úgyis kinövi pár hónap alatt. Illetve sokat kapunk másoktól is. Ha egyedül öltözik, hogy boldogul egy leggings- sel? Meg nem is értem, miért kell divatbemutatóra öltöztetni a gyereket. A homokózóban, csúszdán, hintázás, gyurmázás, festés, rajzolás közben az a lényeg, kényelmes legyen, egyedül is bele tudjon bújni... Ja, és tiszta legyen, amikor ráadod. Ennyi. Sosem szóltak meg amiatt, hogy "rondán" öltöztetném a gyerekeket.
2014. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen egyetértek az utolsó kommentelővel!

Kényelem a legelső szempont, hadd játsszon a gyerek, ne a szép kis ruháját nézegesse, hogy jajistenem, össze ne kenjem, mert anyu mérges lesz.

A legtöbb kislány is a földön szeret ilyen kicsi korban még játszani, ajánlom egy felnőttnek, vegyen fel egy leggingset és térdeljen, meg guggoljon egy órácskát benne, úgy, mint a kicsik... veszi is le 10 perc után, hogy vazze, ez kényelmetlen... de a gyerek szép legyen benne... :O :(

2014. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
64%
18. vagyok, annyi még, hogy 3 gyerekem van, kettő már ovis, és egyik lány (melegítőalsóban van, csajos pólóval, gyönyörű csajos frizkóval)... :)
2014. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%
Az utolsókat nem értem igazán... Mi a baj a leggingsel?? Nem kényelmes? :O Szerintem az!!! Legalább ugyanannyira, mint szabadidőnaci! :) És felvenni sem sokkal nehezebb, mint egy szabadidőnadrágot. Amúgy én is hordok leggingst és szeretem, nagyon kényelmes! Persze a pamutosakat részesítjük előnybe! ;) Félreértés ne essék, mi is hordunk mackónacit, de a leggingst is szeretjük. :) A 4 évesem amúgy magától inkább leggingst vesz fel, mint mackónacit... De attól függetlenül mindkettőt hordja oviba. :)
2014. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!