Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák, ti lányotokra az...

Anyukák, ti lányotokra az oviban bentre csakis legginset és harisnyát+szoknyát adtok, vagy melegítőt, mackónadrágot is?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 16:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
86%

17! Nem értem, mi az hogy hogy veszi fel egy 3-4-5 éves gyerek a leggingset egyeedül. Mit nem értesz rajta? Miért másabb felvenni a leggingset, mint egy általad szupernek tartott melegítőnadrágot? Tudod, hogy melyik az a leggings egyáltalán? Pont ugyanolyan nadrág, mint a melegítő, csak tapad. Mi okozna gondot, egy minimum 3 évesnek? Kifejthetnéd, mert komolyan nem értem. Nem divatből öltöztetem így, hanem mert jó áron kapok leggingseket, amit a melegítőnadrágokról nem tudok elmondani.


10. válaszoló voltam

2014. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Kénylemetlen a leggings, meg nem lehet benne guggolni, térdelni? Ti tudjátok mi az most komolyan? Vagy ti milyen anyagú ruhákat adtok a gyerekre? Én magam is leggingsben vagyok itthon, abban takarítok, csúszok-mászok, és nem kívánom le tízperc után, sőt, jobb, mint a melegítő, olyan mintha egy második bőr lenne rajtam sosincs útban, nem gyűrődik, nem kell igazgatni..
2014. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha melegítőben leguggolok, akkor a térdhajlatom jórészén a meztelen bőröm ér össze, mivel bővebb a nadrág. Nyáron ez tök szar. A leggings meg ugyanúgy enged, nem szorít, viszont nem érzem azt, hogy úristen beizzadtam, összeizzadt a bőröm, meg ragad a nadrág alatt.
2014. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom aki azt írja , hogy a leggings kényelmetlen, az azt se tudja mi az csak okoskodni próbál.

Az én lányom is csak azt hordja az oviban, a harisnyát külön kérték hogy hanyagoljuk mert nem szeretik. Melegítője talán ha egy van.

2014. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
4 éves a lányom,legginsbe van az oviban,ha hűvösebb van akkor kintre melegitő naciban.Ha bejön a harisnya szezon,akkor a leggins mellett rövidnaciban vagy kis szoknyában is lesz.Farmert en se,de a lanyom se szereti,van neki,de nem nagyon hordja.A leggins a legjobb véleményem szerint kislanynak.
2014. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!