Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti beiratnátok két hónapra...

Ti beiratnátok két hónapra masik oviba, mikor őszre megint másikban kezd?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy pár hónapra kénytelenek vagyunk a szüleimhez költözni. A gyerekek ott járnának két hónapot oviba, nyaron amúgyis otthon lesznek velem. Őszre költözünk a házunkba, masik település, megint másik ovi.

Nem tudom nit csináljak. Nem lesz sok egyszerre ennyi változás nekik? Ha otthon tartom őket, ákkor meg nen lesz túl sok kihagyás az intézményből majdnem félév?

Kíváncsi vagyok a tanácsaitokra. Amúgy az óvónő véleményét is ki fogom kérni, hogy Ő mit javasol.

( tudom, hogy tankötelesek, de létezik jegyzői engedély, azzal tartanám otthon őket)


2016. dec. 14. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem íratnám be, mert valóban egy ovisnak szerintem sok ez a változás. Inkább legyen otthon, igaz, hogy nehezebb lesz visszaszokni az oviba járásra, de ne szeressen meg olyan helyen, ahol úgysem maradhat.

Kötelező az ovi, tehát előbb engedélyt kell kérned, hogy ne járjanak, különben büntit kapsz, addig ne tartsd otthon őket, amíg ez nincs meg.

Nem tudom ki teheti meg, hogy napi 4-5 liter benzint elkocsikáz, én biztos nem. Sem időben sem anyagilag nem menne.

2016. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha a sulit is így járatjátok akkor lesz csak valami a végén belőle!! :(
2016. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!