Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak, ha a gyerekem...

Mit csináljak, ha a gyerekem perverz és beteges dolgokat rajzol?

Figyelt kérdés
A fiam szobájában öntöztem a növényeit (nincs itthon egész héten), és véletlenül felborítottam egy kupacot, amiben könyvek meg füzetek voltak. Amikor pakoltam vissza, találtam köztük nagyon beteges rajzokat. Konkrétan állatokkal közösülő emberek voltak ezeken a képeken. Nagyon felzaklatott, nem szeretném ha a fiamnak ilyen deviáns fantáziái lennének. Mit csináljak?

2021. júl. 6. 20:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 Argloss ***** válasza:
100%

Van egy vallás amire időnként szokták mondani, hogy a kecskékkel "szórakoznak". Akár lehet egy ilyen jellegű szurkálódás is a rajz.


Amúgy vannak érdekes szokások a világban. Van ahol a szamarakat szeretik: (a végét talán érdemes kihagyni)

https://www.youtube.com/watch?v=_VKWLC87Uzw

2021. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 A kérdező kommentje:
Pillanat és elolvasok minden választ, #46, elküldöm privátban a képet, ide nem merem kirakni, nem tudom mit tűr meg az oldal, úgy jó?
2021. júl. 6. 21:54
 53/76 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másokat is érdekelne (engem biztosan), mert úgy könnyebb belőni mi is van rajta
2021. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 A kérdező kommentje:

#47 ez nem ilyen

#50 köszönöm a választ, valamennyire megnyugtat, hogy már többen írtátok, hogy ti is csináltatok hasonlót, de nem gondoltátok komolyan.

2021. júl. 6. 21:58
 55/76 A kérdező kommentje:

Feltöltöttem a képet

[link]

Itt a link. Mit gondoltok?

2021. júl. 6. 22:02
 56/76 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az aktív félnek is lenne szarva...
2021. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
100%

A fiad a végén még itt lesz híres képzőművész, a priviben küldött rajzával. :) Az Új Kandinszkíj becenévvel. Piros négyzetben fehér, kecskévé változott ember szeretkezik.

A youtube-n amúgy van egy doku film az araboknál szamarakkal szexelő 11-12 éves(!) fiúkról, a férfiak szorgalmazzák, mert szerintük ez pénisznövelő. De lehet, hogy a valódi az, nehogy a tini lányokat ejtsék teherbe, inkább a szamárral foglalkoznak.

Konkrétan, cenzúra nélkül fent van a youtube-on, nincs korhatár megjelőlés annél, amit láttam, más kérdés, hogy a szamár popsija és a pénisz ki van kockázva benne. Férfiak is szexelnek szamárral egyes arab vidékeken, és kiskamasz fiúk is. Utóbbiakkal riportok is készültek, szégyenlősen, de nyilatkoznak, volt nagyobb kamasz, aki be is mutatta "tudományát" az operatőrnek. Más kultúra, ez van. Nehéz kérdés, hogy ez állatkínzás-e. A szamár nagyobb méretekkel rendelkezik, békésen legelészik közben. Nem foglalnék állást. Csak mondom, hogy doku film is van erről, cenzúrától mentesen.

2021. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ilyet bármelyik kamasz repertoárjában találnál. Sima baromság kategória amivel kiadja a napi feszkót vagy unalmában firkálta.
2021. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 A kérdező kommentje:

#56 nem tudom mi az, de nekem gázállarcnak tűnik, nem annak a csöve? Vagy az egy szarv?

#57 durva. Ez egyrészt szerintem állatkínzás, másrészt a nemi betegségek melegágya.

#58 köszönöm, remélem

2021. júl. 6. 22:09
 60/76 anonim válasza:
100%
Az szerintem is egy gázálarc inkább
2021. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!