Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak, ha a gyerekem...

Mit csináljak, ha a gyerekem perverz és beteges dolgokat rajzol?

Figyelt kérdés
A fiam szobájában öntöztem a növényeit (nincs itthon egész héten), és véletlenül felborítottam egy kupacot, amiben könyvek meg füzetek voltak. Amikor pakoltam vissza, találtam köztük nagyon beteges rajzokat. Konkrétan állatokkal közösülő emberek voltak ezeken a képeken. Nagyon felzaklatott, nem szeretném ha a fiamnak ilyen deviáns fantáziái lennének. Mit csináljak?

2021. júl. 6. 20:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszként én is rajzoltam érdekes dolgokat, pedig én lány vagyok. Akinek ilyen fétisei vannak azt hét lakat alatt szokta őrizni, az internet világában meg pláne nincs szükség arra, hogy valaki ilyeneket rajzoljon magának. Szerintem a haverjaival hülyéskedtek és megfeledkezett róla.
2021. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
100%

71-es hiába az internet, az alkotás az kicsit más tészta, mindegy mennyire öncélú is a dolog, nem olyan, mint nézni.


Én animés vagyok és rajzolok is. És néha perverz rajzokat is szoktam. Nem azért, mert nincs belőle elég, hanem mert papírra akarom vetni azt, amit én elképzeltem. De nem mutogatom xD

2021. aug. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
100%
Változott valami azóta Kérdező?
2022. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
100%

72-höz csatlakozom.


pl mikor videó felvételt készít az operatőt, a látványt az agya más szempontok szerint értelmezi. Szakmai döntéseket hoz folyamatosan, és az ezekhez szüskéges információkat gyűjt és értékel. A hétköznapi ösztönös reakciókat (és az ezekkel járó élettani folyamatokat - pulzus, hormon, izomtónus) felülírja az érzékszervi ingerek tudatos feldolgozása. (Talán nevezhetjük feltételes reflexnek, szemben a feltétlen reflexszel - mi az ösztön.)

2022. jan. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 A kérdező kommentje:

Köszönöm a mostani válaszokat is.


#73 Eltoltam a helyzetet sajnos. Megfogadtam, hogy nem kérem rajta számon, de nem bírtam megállni, összevesztünk, elég csúnyán. Elvileg "sikerült" megbeszélni, felajánlottam a rajzszakkört, arra el is jár, de úgy érzem már sose lesz köztünk igazi anya fia kapcsolat...

2022. jan. 12. 12:41
 76/76 anonim válasza:
100%
Szerintem csak érdekli a téma. Engem sokáig érdekeltek a sorozat gyilkosok. Ettől ilyet akarok csinálni? Nyilván nem.
2022. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!