Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Akinek autista vagy hiperaktív...

Akinek autista vagy hiperaktív a gyereke, volt vírusfertőzése a terhessége során? A terhessége alatt kb mikor?

Figyelt kérdés

#autizmus #ADHD #Hiperakivitás
2021. júl. 17. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
nem
2021. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem volt. Amit "sajnálok", hogy ettem két nagy doboz ruszlit az egész terhesség alatt, teljesen rá voltam állva valamiért. De nem hiszem, hogy köze lenne hozzá.


Mindenki bán valamit, van aki fogorvosnál volt, van, aki szedett vitamint, van aki nem szedett, van, aki meghízott, van, aki császárral szült, van, aki dolgozott, van aki stresszelt stb.. Ezek önmagukban nem okoznak semmit, de mivel nem tudjuk mi okozza, egy minimális lelkiismeret furdalás mindannyiunkban van valami miatt.

2021. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem volt.

Viszont orvosi utasításra szedtem progeszteron pótlót, illetve 2x vettem be fájdalom csillapítót, szintén orvosi utasításra.

Későbbi kutatások alapján kiderült, hogy mindkét gyógyszer okozhat autizmust.


Biztosan nem öröklött, nincs a családunkban, van 2 testvére is, ők sem autisták..

2021. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..


Remélem ezt a kérdést nem te tetted fel

2021. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk összetett probléma van (autizmus-szerű viselkedés plusz testi betegségek) a gyereknek. Diagnózis semmiről nincs, 5 éves. Ismeretlen eredet...


A terhesség alatt teljesen tünetmentes voltam. A kombinált teszt is jó lett. Egy szem gyógyszert nem vettem be, beteg nem voltam. De amúgy se, szülésig szinte sosem voltam beteg!!

Azóta viszont egyre gyakrabban. A gyerek 5 éves.

2021. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Semmi köze a vírusnak ehhez.
2021. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Semmi köze hozzá.
2021. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyermekem 8 èves,nagyon nagyon enyhe autisztikus tünetekkel,de a kèpessègei jók,nagyon erős àltalànos iskolàban tanul. Hordom pszichológushoz,fejlesztèsre. A terhességem 6.hónapjàban volt egy olyan vìrusfertőzèsem ami hányással ès hasmenéssel jàrt,ès az egész családon àtment. Nem hinnèm hogy ez okozhatta nála,de ez sosem fog kiderülni.

Ne szorongj ilyesmin!

2021. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobbik lányom autista. Semmilyen fertőzésem nem volt a terhesség alatt. Mondjuk progeszteron pótlás nekem is kellett. Bár nem hinném, hogy amiatt lett volna, hiszen a progeszteron természetesen is megtalálható a terhesség alatt. Ráadásul kisebbik lányommal is szedtem és nála semmi probléma.

Nálunk nagyon valószínű, hogy az apukájától örököltem, akinek szintén vannak autisztikus tünetei.

2021. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!