Nevelési tanácsadó?

Figyelt kérdés
4 éves kislányommal hétfőn megyünk a nev.tanba. A tájékoztató levélben azt írták, hogy 4 órás lesz. Annyit tudok enni és inni vigyünk de fogalmam sincs mi vár ránk. Milyen vizsgálat pl? Mi tart 4 órán keresztül? Csoportos foglalkozás vagy egyéni lesz? Főként a beszéddel van baj illetve figyelemzavar miatt megyünk. Aki tud érdemben segíteni, azt megkoszonom.

2021. szept. 24. 15:58
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Nem, hogy nem értek én sem ezzel egyet, hanem egyenes hülyeség. A gyermek valóban a szülőt másolja de, minden gyermek más. Saját személyiség. Egyébként nekem csak 4 éves, ovis. Van egy 5 éves nővére, aki tipikus jó gyerek. Rá szoktak mondani, hogy a mintagyerek és valóban az is. És van a problémás 4 évesem ugye, aki ugyanazt a nevelést kapta de mégis szorong. Miért? Tényleg passzolom. A családunk normális, családi életünk teljesen rendben. Sokat foglalkozunk velük, mégis ez dobta a gép. Sem születés körüli bonyodalom nem volt, fejlődése is rendben és időben zajlott. Aztán kikaptak az orrmandulajat és vége lett. Onnantól tényleg problémás lett, de az az igazság, hogy előtte már ahogy elkezdtem hordani a begyulladt füle miatt mindenfajta dokihoz, azóta nem lehet bírni vele. Lehet az orvisoktol szorong, de ha így van akkor itt nagy elorelepes nem lesz, hiszen ezek miatt is dokihoz kell vinnem. Nem beszél csak a saját nyelvén. Kezdem feladni, mert bármit teszek vagy mondok neki, falrahanyt borsó.
2021. okt. 4. 21:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!