Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Idegrendszeri éretlenség...

Idegrendszeri éretlenség fejlesztése?

Figyelt kérdés

A fiam 4,5, még nincs diagnózis. Nem igazán beszél, talán 50 szót használ rendszeresen. Minden hangot ki tud ejteni, nem az a gond.

A hallása tökéletes.

Mindent később kezdett, de már nagyon lemaradt a korcsoportjához képest. Rengeteget olvasok a neten, és egyelőre az idegrendszeri éretlenségre a legtöbb tünet ráillik.

Elsősorban tapasztalatok érdekelnek. Van valaki, akinek a gyereke ezzel küzd? Milyen módon lehet fejleszteni, segíteni? Amíg nincs diagnózis, nincs szaksegítség. Addig én mivel tudom itthon támogatni?



2021. dec. 18. 16:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#19, mi nem TSMT tornára jártunk, hanem alapozó tornára. Nem ugyanaz.

#18 voltam.

2021. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a tsmt van, de az egészen jól szokott működni. Te kértél kóklertől gyakorlatsort. Szerencsétlen gyerek!
2021. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Úszás (vízhez szoktató foglalkozás), ovis karate, futó- majd rendes bicikli, sok erdei kirándulás (azaz mászás, kapaszkodás, ugrálás egyenetlen talajon)... Ezek, amik nálunk látványosan használtak.

Tsmt-re is jártunk valamennyit, de szerintem ezek a szintén váltott kar-láb mozgásformák és hogy koncentrálni kell, sokkal hatékonyabbak voltak.

2021. dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!