Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Sérült gyereket nevelő szülők,...

Sérült gyereket nevelő szülők, mennyi időtök van magatokra?

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hullámzó. Ami fixen megvan mindig, az gyógytorna a két hetente. De emellett minden nap van időm egy kicsit olvasni, netezni. Fodrászhoz évente jarok, kozmetikushoz, körmöshöz stb soha. Idén megfogadtuk a férjemmel, hogy havonta-2 havonta elmegyünk kettesben humorestre, koncertre vagy vacsorázni.
2023. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyban függ a gyerek alapbetegségétől, állapotától. Nekem van elég időm pihenésre, a hobbimra, sőt, a kistesókra is. Igaz a férjem vastagon kiveszi a részét mindenből itthon (igen, neki is van ideje "magára", kicsit több is, mint nekem).
2023. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jò kèrdès,remèlem sok èrintett vàlaszol!

Jò lenne ha nagyvonalban írnàtok a gyerek àllapotàròl is ,mert valòban függ tőle nagyon.

Nekem szinte semmi ènidőm nincs.Ha fèrjem figyel rà akkor èn hàzimunkàzok.

2023. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem sok. 2 gyerekem van, az egyik sérült. Mar jar oviba, de csak délelőtt van ott. Ekkor is csak kb. 2 max 3 órám van barmire is. Hullafáradt vagyok, ilyenkor jó ha elintézek néhány hivatalos telefont vagy bevásárlást vagy ehetek nyugodtan. Ilyenkor tudok olvasni vagy tévézni, de unom.

Hétvégén ha délutáni alvás van, akkor elmegyek sétálni vagy vásárolni vagy álmodozni a boltba, hogy mi mindent vehetnék, ha lenne pénzem vagy a másik gyermekemmel ilyenkor csinálunk egy kis közös programot.

A problémás gyerek: mozgássérült és értelmi sérült is. Hatalmas mozgásigényű, és figyelemigényű, sajnos vele bárhova is menni arról szól mintha csak vele mennék. Fodrászhoz vagy körmöshöz eljutni? Esélytelen. Vele nem lehet, nélküle nincs rá idő.

Sokat utazunk, olyankor tudok ilyen kérdésekre is valaszolni. Hihi.

Ha nem lennék ennyire alvashiányos és épp nem látnám ennyire ilyen negatívan a jövőnket, akkor valami értelmes kreatív tevékenység beleférne keső éjjelre, de ott is most esetleg híreket olvasok és csak fekszem.

Kínomban a takarítast, pakolást, a főzést és a bevásárlást is énidőnek kell elkönyvelnem.

2023. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!