Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Eleven kölykök könyvről...

Eleven kölykök könyvről vélemény? Nagyon elevenek, "problémásak " a gyerekeim. Érdemes megvenni azt a könyvet?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 12:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy melyik könyvet érdemes megvenni?
2023. júl. 14. 12:54
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Nevelni kéne őket, ami persze nyilván nem opció.
2023. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem ismerem a könyvet, de a gyereknevelésnek egy szó a titka. Következetesség! Amit kimondasz az úgy is maradjon, aztán hogy ezt hogyan éred el, az a gyerektől és a te kreativitásodtól függ. Ha nem igazoltan "problémás " (ADHD, SNI...), akkor inkább neveletlen egy gyerek.
2023. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
2es, azért tök felesleges itt lenned, hogy minden egyes kérdés alá odaírod, hogy minden nevelés kérdése. A te nevelésedet bacta el nagyon anyád, hogy ennyire futja tőled. Inkább nevelt volna meg normálisan...
2023. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan a könyv, kikeresem, mertmar nem tudom mi volt benne. Valószínűleg nem is segített :D
2023. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt a könyvet nem ismerem.


Nekem 2 gyermekem sni-s.


Ezt a könyvet rendeltem most még :

A STEPHENS-SARLÓS-PROGRAM

TOVÁBBLÉPÉS MEGREKEDT EGÉSZSÉGI, TANULÁSI, VISELKEDÉSI ÉS KOMMUNIKÁCIÓS PROBLÉMÁKBÓL


Jövő héten érkezik.

2023. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a könyvet nem ismerem, de elég sok gyereknevelésről szóló könyvet olvastam, és az a tapasztalatom, hogy nem nagyon segítettek.

Igaz, nekem mindkettő adhd-s, és lehet, hogy én is az vagyok. De tudom, hogy nagyon sok negatív mintát hozok a saját neveltetésemből is (szerintem anyám-apám sem volt igazán normális). Így nagyon nehéz.

Jártunk pszichológushoz is, de semmi használhatót nem tudtak mondani, csak az általános dumát.

Pl. emlékszem, a doktornő mondta, amikor a gyerekem kitalált valamit, hogy egyszerűen mondjam meg a gyereknek, hogy ez egy olyan téma, amiben nem kérem ki a véleményét, hanem én döntök, és kész. Ja? Hogy ez ilyen egyszerű? Fél óra múlva a gyerek a földön fetrengett, és rugdosta a bútorokat. Pedig én szóltam előre, hogy nem ér el vele semmit. Na, szóval mégsem ilyen egyszerű.

2023. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!