Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Csecsemő korban feltűnt...

Csecsemő korban feltűnt nektek, hogy a kicsi autista lehet? Mi volt az első jel ami erre utalt?

Figyelt kérdés
Tudom, ezer ilyen kérdés van, de elsősorban olyanok válaszára lennék kíváncsi, akiknek van tapasztalata standard gyerekekkel is, nem csak autikkal.

febr. 4. 17:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%
A harmadik kisbaba a nagytesók diagnózisa után fogant?
febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarok ítélkezni,de minek 2 autista gyerek után még egy,aki lehetséges,hogy az lesz? Persze kívánom,hogy ne legyen semmi baja,de számomra ez kb. érthetetlen volt mindig.
febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Nem terveztünk több gyereket, védekezes mellett jött össze, mire kiderült az éves rákszűrésen, hogy van, már a félidőn is túl voltam.

A tesók 10+ évesek. Én 44 vagyok.

febr. 4. 20:51
 24/34 anonim ***** válasza:
89%

1.5 éves koráig nem tűnt fel semmi. Utána viszont nagyon kezdett látszani...

Nagyon merev ragaszkodás a rutinokhoz,dolgok egyfajta elnevezéséhez,önbántalmazás sokszor vérig, 2-3 órás hisztik, extrém fáradékonyság idegileg,stb stb.

20 hónapos korában már vittem a Szakértői Bizottság elé. Kapott is millió fejlesztést.


De csecsemő korában nem látszott semmi.

Kivétel: Egyszer SEM nézett rám a 2 év szoptatás alatt. Nem volt szemkontaktus,maga elé meredve szopott mindig. Mivel első gyerek,nem is tűnt fel. Míg nem olvastam áradozó beszámolókat a szoptatás alatti szemkontaktus fontosságáról. Hogy milyen visszajelzés az az anyának blablabla. Hát nálunk nem volt ilyen.

febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
12%
Rohadék kérdés: de min két auti mellé miért vállal az ember még egy gyereket? Hátha nem lesz az?
febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
59%
Kedves 24 megkerdezhetem mennyire sulyos nalatok az autizmus?
febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
#25 Mint már írtam is, nem terveztük. Mikor kiderült, hogy terhes vagyok, már 21 hetes volt. Akkor már nem volt túl sok választásunk.
febr. 5. 08:53
 28/34 anonim ***** válasza:
34%
Hogy lehet 21 hetig eszrevetlen a terhesseg,2 gyerek utan. En ezt nem hiszem el,12 hetesen mar mindenkinek hasa van,millio terhestunet.stb
febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
59%
28-as nem mindenkinek van nagy hasa ès terhestünetei. Van, akinek ritka a havivèrzèse, van akinek vàrandóssàg alatt is van.
febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

26!

24 vagyok. Enyhe. Asperger szindróma. 8 éves a lányom.

febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!